Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

شمال و جنوب - جلد 5

شمال و جنوب - جلد 5

نویسنده:
مترجم: احمد صدارتی - یونس شکرخواه
در مورد کتاب:

سه‌گانه‌ عظیم شما و جنوب (شمال و جنوب، عشق و جنگ، بهشت و جهنم) شاهکار جان جیکس نویسنده معاصر ایالات متحده در زمینه جنگ داخلی آمریکا است. داستان دو پاره شدن یک ملت، جنگ داخلی، دوستی‌های گسسته، عشق‌های گمشده، رؤیاهای بر باد رفته و دوزخی که حاصل جنگ داخلی در قاره نو بود. جیکس در این سه‌گانه با شرح زندگی، دوستی و دشمنی دو خانواده بزرگ متعلق به دو جبهه شما و جنوب، داستان جنگ لغو برده‌داری و شکل‌گیری آمریکای جدید را در قالب یک رمان بزرگ تاریخی حکایت کرده است. «نیویورک تایمز» در بخش «مرور کتاب» خود آن را چنین توصیف کرده است: «در تاریخ کتاب ایالات متحده،تا کنون هیچ کتابی موفقیت داستان شما و جنوب جان جیکس را کسب نکرده است.»

حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌: ن‍ش‍ر ن‍ی‌‏‫ ،چاپ دوم: ۱۳۷۷

» کتابناکهای مرتبط:
شمال و جنوب - جلد 1
شمال و جنوب - جلد 2
شمال و جنوب - جلد 3

نسخه ها
4.2 / 5
با 11 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پاسخنگارش دیدگاه
mohammad664
Member
سلام
من این مجموعه 7 جلدی را تا جلد 3 خوانده ام رمان جذابی است به همین خاطر 6جلد آنرا خریداری کردم ولی متاسفانه جلد هفتمش را گیر نیاورده ام و هنوز که هنوز است دنبال جلد آخرش هستم لطفا اگر کسی می تونه ازکجا میشه کسری کتاب را پیدا کنم مرا راهنمایی کند...
با تشکر
نقل قول  
teebirds
Member
کتاب خیلی قشنگی است من شخصیتهای آن را خسلس دوست دارم
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You