رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
سیروس در اعماق
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 25 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 25 رای
✔ از متن کتاب:
سیروس، همسال، هم‌بازی و هم‌نام من، همسایه ما بود. یعنی خانه‌شان درست همان خانه کوچک سر کوچه بود که هنوز هم هست. دیوار اطاق‌هایش، گمان می‌کنم 2 اطاق و 1 ایوان داشت، قسمتی از دیوار حیاط ما بود که شکم آورده بود و 1 درخت انجیر وسطش روئیده بود. در قسمت شمالی حیاط خانه ما بود که بزرگ بود و هنوز هم هست. حالا مدتی است که تمام خانه‌های قدیمی را کوبیده‌اند و خانه‌های نو چند طبقه و آپارتمان‌های کوچک و بزرگ ساخته‌اند، اما در محله ما، آن 2 خانه قدیمی هنوز به هم تکیه داده و مانده‌اند و شاید بدین ترتیب غربت خود را در لابه‌لای آن همه آهن و آلومینیم و آنتن تلویزیون و لوله‌های جورواجور دور و بر تحمل می‌کنند.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
khar tu khar
آپلود شده توسط: khar tu khar
۱۳۹۱/۰۷/۰۲
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی سیروس در اعماق

تعداد دیدگاه‌ها:
4
آفرین به همایون افزودن کتاب(خر تو خر گرامی). چند تا نقد ادبی از سیروس شمیسا خونده بودم اما تا بحال مجموعه داستان کوتاه ازش نخونده بودم. بازم ممنون.
من عاشق استاد شمیسا هستم. بنظر من یکی از گوهر های ادبیات معاصر هستند. هم استانی ما هم هست :x
:-) با تشکر از دوست گرامی khar tu khar دو قطعه شعر از استاد سیروس شمیسا دکتر سیروس شمیسا ـ متولد 1328 زندگی پیرمردی است زندگی با همه کوچکی ها بزرگ است مثل امواج یک سنگ در جو مبهوت یک حوض مثل برگی که آرام در خواب یک باغ بی انتها ریخت در حضور درخشان این آفتاب پریشان این کوه های پر از برف آخرین سنگ ها را بیا وا کنیم زندگی پیرمردی است خرمنش رفته بر باد دوبار مرا بار دیگر فراموش کن مرا بار دیگر مرا هر زمانی دوبار فراموش کن! سایه ی این استاد عزیز بر دشت بیکران ادبیات این مرز و بوم جاوید
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file