رسته‌ها
پرنده آبی
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 74 رای
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 74 رای
پرنده ی آبی - نمایشنامه‌ای که برنده جایزه ی نوبل در سال ۱۹۱۱ میلادی شده است. مترلینگ می گوید: من در این قطعه می خواستم تاثیر “شعور باطنی انسان” را در سرنوشت او بیان کنم، در صورتی که آرتیست ها و تماشاچیان خیال کردند که من صرفا خیال افسانه سرایی دارم.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
khar tu khar
آپلود شده توسط: khar tu khar
۱۳۹۱/۰۸/۱۴
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
154
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی پرنده آبی

تعداد دیدگاه‌ها:
10
این نمایشنامه داستان سفر دو کودک به همراه همسفرانشان ؛ نان , قند , آب , آتش ,گربه , روشنایی و... برای جست و جوی پرنده ی آبی است آن ها در این سفر شهر یادگار ها , کاخ تاریکی , جنگل و دیار آینده را در جست و جوی حقیقت هستی همان پرنده ی آبی پشت سر می گذارند .... ممنون و س÷اسگزارم مطالعه این کتاب را به دوستان پیشنهادمیکنم.
به نظرم این کتاب یکی از بهترین آثار ادبی دنیاست،حتما دانلود کنید و مطالعه بفرمایید
این نمایشنامه داستان سفر دو کودک به همراه همسفرانشان ؛ نان , قند , آب , آتش ,گربه , روشنایی و... برای جست و جوی پرنده ی آبی است آن ها در این سفر شهر یادگار ها , کاخ تاریکی , جنگل و دیار آینده را در جست و جوی حقیقت هستی همان پرنده ی آبی پشت سر می گذارند .... یک اثر کاملا نمادین که مطمئنا کسی از خواندنش پشیمان نمی شود.
با عرض سلام و تشکر از گروه موفق کتابناک هنوز که این اثر را مطالعه نکردم ، پس از مطالعه نظرم را خواهم گفت به چشم ...
این نمایشنامه داستان سفر دو کودک به همراه همسفرانشان ؛ نان , قند , آب , آتش ,گربه , روشنایی و... برای جست و جوی پرنده ی آبی است آن ها در این سفر شهر یادگار ها , کاخ تاریکی , جنگل و دیار آینده را در جست و جوی حقیقت هستی همان پرنده ی آبی پشت سر می گذارند .... یک اثر کاملا نمادین که مطمئنا کسی از خواندنش پشیمان نمی شود.;-)
به نظرم این کتاب یکی از بهترین آثار ادبی دنیاست،حتما دان کنید ;-(
من این کتاب رو نه برای خریدن پیدا کردم، نه دانلود. لطفا فکری کنید
پرنده ی آبی - نمایشنامه‌ای که مترجمش رو سالهای سال دربه در کرد.
موریس مترلینگ (۱۸۶۰-۱۹۴۹) نویسنده و فیلسوف بلژیکی پرنده ی آبی - نمایشنامه‌ای که برنده جایزه ی نوبل در سال ۱۹۱۱ میلادی شده مردگان را به طور قطع دوست می­داریم و اگر روزی توانستیم که افراد زنده را نیز مثل مردگان دوست بداریم در آن صورت دنیای ما بهشت برین خواهد گردید . سپاس خر اندر خر.
PDF
1 مگابایت
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file