رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

از اندیشه تا شعر: مشکل شاملو در شعر

از اندیشه تا شعر: مشکل شاملو در شعر
امتیاز دهید
5 / 3.9
با 24 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 3.9
با 24 رای
هنوز توضیحاتی برای این کتاب ثبت نشده
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
sepidaness
آپلود شده توسط: sepidaness
۱۳۹۱/۰۱/۲۳
اطلاعات نسخه الکترونیکی
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی از اندیشه تا شعر: مشکل شاملو در شعر

تعداد دیدگاه‌ها:
4
این طور که انتشاراتی ها می گویند به زودی نسخه ی متکامل همین کتاب منتشر خواهد شد ، و چون این کتاب ، بنا بر نوشته ی خود نویسنده شامل اشعار شاملو تا مجموعه شعر "دشنه در دیس" هست (شعرهای قبل از 1358 ، قبل از انقلاب متشر شده)، سه چهار مجموعه شعری بعد از آن (ترانه های کوچک غربت ، مدایح بی صله ، در آستانه ، حدیث بیقراری ماهان و شعرهای پراکنده ..) - یعنی مجموعه اشعاری که آن زمان اجازه انتشار در ایران نیافته بود که بعد از سالها در دوران آقای خاتمی در ایران منتشر شد - حدود 78- (قبلا بطور نصفه نیمه و با امکانات محدود در سوئد چند جلدش چاپ و منتشر شده بود و بصورت زیراکسی و پرغلط دست بدست می گشت تا سال 78)- در تحلیل گرانقدر منتقد محترم نیامده است و این بخش جایش در کتاب - که من دارم - بسیار خالی بود، که بناست - به لطف حق - نسخه ی ویراست دومش شامل نقد و شرح این بخش دوم از کارنامه شعری شاملو نیز بشود... اتفاقا دیدگاه منتقد محترم در مورد برخی از این اشعار نشان دهنده ی اینست که شاملو باز هم از خودش جلو زده و یک فرایند تکاملی نسبت به مجموعه ی اشعارِ تا " دشنه در دیس" ، دارد و شاید اصلا عنوان "مشکل شاملو" به چیز دیگر تغییر کند... اینها نظرات و حدسیات و برداشتهایِ شخصی من هست که از گفتگو با منتقد بزرگوار و ارجمند. هرگز لزوما گفته مستقیم یا نامستقیم ایشان نیست . آن نسخه را دوستان وقتی در آمد سعی کنید از دست نرود. چون بسیار ارزشمند خواهد بود... به امید پیروزی و زنده تر شدن فرهنگ و برکت یافتن کار فرهنگیان و ذوق و شادمانی فرهنگ دوستان...
چه‌ باید گفت؟وقتی که‌ از 250 و خورده‌ای صفحه‌ فقط 22 صفحه‌ آن هست ،براستی چه‌ باید گفت؟! این توهین به‌ نویسنده‌است یاتوهین به‌ شعور خواننده‌؟! قضاوت را به‌ دیگرخواننده‌گان میسپارم. کتابناک عزیز مرا دچار شوک نمود.
ضمن سپاس از لطف شما. ای کاش متن کامل کتاب را برای دانلود در سایت قرار می دادید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.