Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی خرید کتاب زبان دوره رایگان رهایی از کمال گرایی

اسطوره های ماسونی در مصر باستان


ریشه یابی تاریخی اسطوره های ماسونی در آثار برجای مانده از مصر باستان

حق تکثیر: صرفا جهت انتشار در فضای سایبری

» کتابناکهای مرتبط:
فراماسونری دجال آخرالزمان
راز دلار
فراماسونری و دجال آخرالزمان

آگهی
نسخه ها
PDF
حجم: 333 کیلوبایت
دریافت ها: 8676
تعداد صفحات: 12
کلمات کلیدی
3.4 / 5
با 110 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 64
۱۳۹۱/۰۱/۱۴


پاسخنگارش دیدگاه
درسته بیش از حد غلو میکنه ولی بعضی حرفاش رو هم نباید نادیده گرفت مثل ISIS این کلمه مخفف داعش به انگلیسی هست. اون موقع که هیچ کسی به فکر نمیرسید گروهی مثل داعش شکل بگیره این آقا از نماد همچین گروهی حرف میزد. ولی در کل یه مقدار اعتقاد به توطئه بد نیست و باعث افزایش امنیت میشه. مخصوصا توطئه در مورد برنامه خاورمیانه جدید که خود آمریکایی ها بهش اذعان دارن. بدی تحلیل های آقای رائفی پور این هست که توطئه رو در حدی بزرگ میکنه که انگار بدون اجازه فراماسون ها آب هم نمیشه خورد.
نقل قول  
homan1989
Member
نقل قول از hasanhawe:
نقل قول از taherbandari1:بابا دوستان کتاب خوان و فرزانه و فرهیخته این اقا نه استاد دانشگاه است و نه سواد درست و حسابی دارد جوانی دچار بیماری توهم توطئه و عشق شهرت و مطرح شدن است که چند وقت پیش اقای فلاحتی در برنامه صفحه اخر تمام پته اش را ریخت روی اب از مدرک تحصیلی تا ادعای تدریس در دانشگاه که ادعایی دروغین است این بابا ادم حکومت برای اغفال و نشر خرافات و اشاعه بیماری توهم توطئه در جامعه است .مراقب باشید . ادم خطرناکی است چون رواج دهنده خرافه پرستی و بدبینی نسبت به مردم جهان و تقریبن تمامی گروههای خیریه بین المللی و خلاصه نیت های پلیدی دارد .
اولا این ادم خودش توی یکی از سخنرانی هاش مدرک تحصیلیش رو کارشناسی حسابداری عنوان میکنه و اما خودش اصلا ادعای استادی نداره و بقیه استادی رو بستن به نافش.
دوما شما باید به حرفای این اقا توجه کنی که 99 درصدش واقعیت محضه و اکثر سخرانیاش در مورد دین و امامت و ...
سوما این اقا 2سال که دیگه در مورد فراماسونری سخنرانی نمیکنه
راست می گه من سخنرانی هاشو دارم تمام حرفاش راسته
نقل قول  
hasanhawe
Member
نقل قول از taherbandari1:
بابا دوستان کتاب خوان و فرزانه و فرهیخته این اقا نه استاد دانشگاه است و نه سواد درست و حسابی دارد جوانی دچار بیماری توهم توطئه و عشق شهرت و مطرح شدن است که چند وقت پیش اقای فلاحتی در برنامه صفحه اخر تمام پته اش را ریخت روی اب از مدرک تحصیلی تا ادعای تدریس در دانشگاه که ادعایی دروغین است این بابا ادم حکومت برای اغفال و نشر خرافات و اشاعه بیماری توهم توطئه در جامعه است .مراقب باشید . ادم خطرناکی است چون رواج دهنده خرافه پرستی و بدبینی نسبت به مردم جهان و تقریبن تمامی گروههای خیریه بین المللی و خلاصه نیت های پلیدی دارد .

اولا این ادم خودش توی یکی از سخنرانی هاش مدرک تحصیلیش رو کارشناسی حسابداری عنوان میکنه و اما خودش اصلا ادعای استادی نداره و بقیه استادی رو بستن به نافش.
دوما شما باید به حرفای این اقا توجه کنی که 99 درصدش واقعیت محضه و اکثر سخرانیاش در مورد دین و امامت و ...
سوما این اقا 2سال که دیگه در مورد فراماسونری سخنرانی نمیکنه
نقل قول  
mojtabapnahk
Member
به نظر من برای آدمی مثل رائفی پور که وقت میذاره و کلی تحقیق میکنه باید احترام قائل بود حتی اگه مخالفش هستیم....
نقل قول  
edrishoseini
Member
صد رحمت به دایی جان ناپلئون!
نقل قول  
scarlets
Member
نقل قول از HRpersia:
نظر جدید من اینه که در واقع این بدبینی بیش از حد آقای رائفی پور باعث شده بتونه برخی مسائل رو کشف کنه اما درواقع 50% ادعاهاش کاملاً افراطی هست :|


دقیقا نمونه اش مثلا یه جایی میاد چند نمونه از نفوذ ماسون ها در قدرت را بگه
مواردی ذکر می کنه(که تا حدودی قابل باوره) از نفوذ ماسونها در پادشاهی ها و جمهوری ها و میگه سران قدرت جلوی اینا تواضع می کردن و تنها اونها توانایی نه گفتن به قدرت ها را داشتند چون پشتشون گرم بوده نمونه محمد علی فروغی را میگه
و بعد کمال الملک را مثال می زنه و قبلش هم میگه اسم این یکی را بگم باور نمی کنید !! ، استدلالش هم اینه که پاسخش به درخواست صورت نگاری رضا شاه نه بود
و تنها ماسون ها همچین جسارتی دارند ظاهرا یادش رفته کمال الملک به خاطر این نافرمانی در تبعید مرد
نقل قول  
rihan
Member
آقای رائفی پور و هواداران چرا راه دور می روید؟ مگر در همین ایران خودمون از همین انجمن های سری وابسته کم هستند که خودتون رو پرتاب کردید به واشنگتن؟ چرا به انجمن ضاله ی منحرف حجتیه که رقیب و دشمن سرسخت و خونی انجمن بهاییت بود و بعدا افشا شد که هر دو فرقه از یک سرمنشا هستند نمی پردازید؟ چرا به ادامه کار این انجمن پس از انقلاب و تبلیغ تز " اوانجلیست شیعه" و "صهیونیست اسلامی" و نفوذ در بالادستی ها نمی پردازید؟ ( البته اگر سخنگوی خود آن ها نیستید).
فقط بلدین یه یک دلاری برداشته اید و تفسیر می کنید و دنبال ابلیسک ها بدوید؟
نقل قول  
sabzpoosh
Member
این دوست عزیز اگه سعی میکرد در رشته ی خودش(به گفته ی دوستان حسابداری)فعالیت میکرد شاید خیلی خیلی بیشتر به درد مردم ایران میخورد.
نقل قول  
dark_shadow
Member
نقل قول:
دوستانی که علاقه مندند , ی ایمیل به من بدهند با موضوع « استاد رائفی پور و شبهات » (لطفا موضوع با متن فارسی تایپ شود) تا من بهشون نشان بدهم که اگر استاد رائفی پور نبود الان چه بلایی سرمون اومده بود و ایشون چه لطف بزرگی در حق ایران و ایرانی ها کرده است

واقعا اگر ایشان نبودند به نوشته های چه کسی میشد اینطور خندید و چه بلایی بزرگتر از این که انسان چنین مطالب طنزی را از دست بدهد(هر چند نزول ایشان و امثالشان در حق ایران و ایرانی خود بلائیست بس بزرگتر !)
مهمترین نکته در موارد توهم توطئه این است که در نتیجه گیری ها اصلا از هیچ منبعی استفاده نمی شود تا شما بخواهید آنها را بررسی کنید! اگر شما یکی از بندگان درگاه ایشان نیستید یک لحظه فکر کنید که اصلا فریماسونها چرا باید انسانهای بدی باشند؟(یعنی آنها در سرتاسر دنیا به یک عقیده معتقدند؟) مورد دوم اینکه هر جا چنین نمادهایی استفاده شود نمی توان گفت که صد در صد با این افراد در ارتباط است. مورد سوم و مهمترین نکته این است که چه افرادی از ایجاد چنین مطالبی سود می برند و چرا تنها افراد خاصی قادر به درک چنین مطالبی هستند؟( و از چه افرادی سرچشمه می گیرد و با چه هدفی؟ هدف اقتصادی؟هدف سیاسی؟ یا هدف علمی؟)
با توجه به این سه نکته و اندکی تفکر 100% به نکات جالبی پی خواهید برد که یکی از مهمترین آنها تو خالی بودن بسیاری از این مفاهیم توهم توطئه است.
نقل قول  
arsham_biz
Member
دروووود بر همه ی عزیزان
من وقتی اولین کلیپ هارو از استاد رائفی پور دیدم نظرم دقیقا افراط گرایی و توهم توطئه ی ایشون بود.
و سر این موضوع با یکی از دوستانم خیلی بحث می کردیم .(من مخالف استاد رائفی پور بودم و دوستم طرفدار اش)
تا اینکه دیدم یواش یواش این شخص داره معروف میشه و عقیده های افراطی اش را داره به خورد جوانها می ده .
من هم برای اینکه هم به دوستم و هم به باقی کسانی که ازش طرفداری می کردند ثابت کنم که این شخص , کسی جز یک افراطی و توهمی نیست , افتادم دنبالش تا به قول خودمون ازش سوتی بگیرم.
با همین انگیزه افتادم دنبال سخنرانی ها و حرفاش و هر چی مدرک و منبع تو حرفاش معرفی میکرد , بدونه استثنا پیدا می کردم و تطبیق اش میدادم و در اکثر اوقات منابع او منبع هم چک می کردم تا از صحتش بیشتر مطمئن شم.
خلاصه سرتونو درد نمی یارم , الان حدودا چهار سال و خورده ایی از اون موقع می گذره و من هنوز نتونستم هیچ دروغ یا حرف غیر واقع ایی (یا هیچ نشانه ایی از افراط گرایی یا توهم توطئه ) از این شخص پیدا کنم .
و در حال حاضر یکی از طرفداران سرسختش هستم و با اطلاعاتی که تو این چهار سال و خورده ایی در این زمینه پیدا کردم در حال ساخت یک مستند در همین زمینه هستم.
خدایی من که جز صداقت و راستی چیزی ازش ندیدم و تا اخر عمرم هم هر موقع یادش بیوفتم یا اسمشو جایی بشنوم , اولین چیزی که به زبون میارم اینه :
خدا خیر اش بده.
دوستانی که علاقه مندند , ی ایمیل به من بدهند با موضوع « استاد رائفی پور و شبهات » (لطفا موضوع با متن فارسی تایپ شود) تا من بهشون نشان بدهم که اگر استاد رائفی پور نبود الان چه بلایی سرمون اومده بود و ایشون چه لطف بزرگی در حق ایران و ایرانی ها کرده است .
اگر بگیم همه ایرانی ها , ی جورایی مدیون این شخص هستند , واقعا حق گفتیم .
برای اثبات گفته هایم لطفا یک ایمیل خالی و یا یک ایمیل با محتوای دلخواه(مثلا : نظرتون در این باره یا سوالتون و یا ... ) فقط با موضوع ذکر شده برام بفرستید .
arsham_biz@yahoo.com
خدا یارو نگه دار تان
و بدروووود
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You