با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

آبروی از دست رفته کاترینا بلوم

نویسنده:
کاترینا بلوم منظم وخجالتی که تمام هفته را به کار کردن می گذراند بی آنکه وقتی برای تفریح برای خودش باقی بگذارد و حتی " با اینکه حقوق روزهای مرخصی اش را از فه نر و بلورنا می گرفته اما در این ایام یا برای خود آنان و یا در جای دیگر کار می کرده است " و دوستانش به سبب سخت گیری و سرد بودن، وی را "خواهر روحانی" خطاب می کنند و دکتر بلورنا و همسرش وی را تا حدی امل می دانند؛
به ناگاه در افکار عمومی به زنی بی مبالات و بی آبرو تبدیل می شود که همه ی مردم کم و بیش عکسش را روی صفحه ی اول دیده اند و در مورد رابطه ی او و " آقای مهمان" و یا "آقای مهمان ها " همه جور داستان سرایی کرده اند و این فروپاشی عظیم و سقوط دفعی تنها و تنها به لطف صورت می گیرد. روزنامه ای که افکار عمومی را در دست دارد و خبرنگارانش بی آنکه کوچکترین عذاب وجدانی مهمانشان شود ، نقل قول ها را تحریف و گاه وارونه می کنند. روزنامه ای که مطالبش با چند تلفن کوچک و البته از سوی افراد بزرگ ! قابل اصلاح و تغییر است و شاید روزنامه ای که به راحتی اسم و آدرس بلوم را در اختیار خوانندگان خشمگین و متعهدش ! قرار می دهد تا وقیحانه ترین الفاظ و دشنام ها را نثارش کنند.کاترینا از درون نابود می شود و با این وجود تنها به خاطر "لودویک عزیز" سعی می کند خودش را آرام و خونسرد نشان دهد و در پس این خونسردی تصمیمی می گیرد که هفته ای پیش از روی دادن آن اتفاقات ، اطرافیانش ممکن نبود حتی در هولناک ترین کابوس هایشان در مورد او متصور شوند.

حق تکثیر:‏‫ت‍ه‍ران‌‬‏‫: خ‍وارزم‍ی‌‬‏‫، ۱۳۵۷

» کتابناکهای مرتبط:
The Way Series 01 - Eon
اتوبوس سرگردان
The Uplift Universe 01: Sundiver

نسخه ها
4.4 / 5
با 86 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 6
۱۳۹۰/۱۲/۱۰


پاسخنگارش دیدگاه
چطور دانلود بشه حتما میگید گوشه سمت چپ نوشته دانلود میدونم ولی پیش نمایشه
نقل قول  
zizio
Member
هاینریش بل نویسنده ی مورد علاقه ی منه
اما بین همه ی کتابهاش عقاید یک دلقک و قطار ب موقع رسید رو میپسندم.
نقل قول  
koohsar62
Pro Member
کتابای این نویسنده واقعا پرکشش و جذاب هستن . من سه تا کتاب ازش خوندم عقاید یک دلقک و قطار به موقع رسید هم خیلی قشنگ بود . امیدوارم همه کتاب دوستان این کتاب رو حتما بخونن .
نقل قول  
صاف
Member
خیلی جذاب بود، لذت بردم از خوندنش....تمایلات ضد مسیحیت و ضد کلیساییش رو خیلی ملایم و با احتیاط نشون داده بود،مسایل جنسی رو هم خیلی تمیز....پایان خیلی مؤثری هم داشت
نقل قول  
nngmdfg
Member
خیلی ممنونم اسپارتاکوس من کتاب های بل رو خیلی می پسندم
نقل قول  
shanneverdie
Member
اسپارتاکوس جان دستت درد نکنه این کتاب یکی از کتابهای معروفه هاینریش بل هست که من خیلی دوست داشتم بخونمش
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You