رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
دختر دائی پروین
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 54 رای
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 54 رای
✔کتاب سرگذشت پسری است که خود راوی آن است .داستان اینگونه آغاز می شود : من در کرمانشاه با پدر و مادرم زندگی می‌کردم .آن‌ها همواره مرا تشویق می‌کردند ک خوب درس بخوانم تا در آینده فرد مفیدی باشم .خانه ما بزرگ بود ، طوری که تعدادی از اتاق‌های آن را اجاره داده بودیم .عبدل و مملی دو پسر عمو بودند که با پدر و مادرشان در منزل ما زندگی می‌کردند . آن‌ها نیازمند بودند و از دستورهای من همچون اوامر ارباب اطاعت می‌کردند .این پسر عموها دوستان خوبی برای من بودند.روزی عبدل و مملی هنگام عبور از جلو دکانی به تماشای قناری داخل قفس می‌ایستند .صاحب دکان ناگهان دست آن دو را گرفته ، به دزدیدن انجیر و خرما متهم می‌سازد .من که آن‌ها را خوب می‌شناختم از شنیدن این خبر ناراحت شدم و تصمیم گرفتم کار مغازه‌دار را تلافی کنم .از این رو ، وارد دکان شدم و مغازه‌دار را سرگرم کردم .دراین فاصله عبدل و مملی دو گونی از انجیرهای او را داخل نهر جلوی مغازه خالی کردند و بعد هر سه به خانه برگشتیم .روزی شنیدم که کولی‌های قره‌چی نزدیک کاروانسرای عالم شکن چادر زده‌اند .مملی و عبدل از من خواستن تا برای دیدن یکی از خویشاوندانم همراه آن‌ها به آن‌جا برویم ، زمان امتحانات فرا رسیده بود و من اجازه خروج از خانه را نداشتم ، سرانجام با اصرار پسرعموها به سمت کاروانسرا حرکت کردم با نزدیک شدن به چادرها رضا را شناختم .او پسر دختر دایی پروین بود.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
اسپارتاکوس
اسپارتاکوس
۱۳۹۰/۱۲/۰۷

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی دختر دائی پروین

تعداد دیدگاه‌ها:
12
توصیه میکنم حتما بخونید.یه رمان ساده و جذاب که خیلی زیبا تصویری از یک زندگی را به نمایش گذاشته.همه ی اتفاقات حساب شده هستن و باور پذیر.آدم از خواندش خسته نمی شه و دوست نداره کتابو زمین بذاره.آخرش هم بر خلاف خیلی از رمان های دیگه ،‌واقعا خوب تموم میشه.
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.
برای تمام کتابا همین بیام رو دریافت میکنم ، جرا؟؟؟؟
با سلام
"با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد........"
پس از کجا دانلودش کنم؟

اين ديدگاه به علت نگارش فينگليش حذف گرديد
[edit=wizared]1392/04/05[/edit]
با سپاس فراوان از گردآورندگان این کتابها برای استفاده ی دوستداران کتاب .
با پیغام « امتیاز شما برای دریافت کتاب کافی نیست » مواجه می شوم . دلیل آن چیست و چه باید کرد ؟
دانلود نداره که

بابا از داییش حیا کنین!!
همین کارا رو می کنید گشت میذارن دیگه!!!
رمان خوبی است اما شاهکار نویسنده کتاب شوهر اهو خانم است که بطور جدی مشکلات زندگی زنان را بیان می کند با تشکر از اسپارتای عزیز
خیلی خیلی ممنون که بهترین کتابها رو اپ میکنین
دختر دائی پروین
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک