Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی خرید کتاب زبان

دون خوان از زبان دون خوان

دون خوان از زبان دون خوان

.
کتاب حاضر بر اساس هفت کتاب کارلوس کاستاندا برشتۀ تحریر در آمده و عینا کلام پیر خرد , دون خوان ماتیوس میباشد با این تفاوت که کلیۀ داستانها و مطالب بدون ارتباط با آموزشهای وی حذف گردیده است .
کتابهای استفاده شده عبارتند از :
1- تعلیمات دون خوان
2- حقیقتی دیگر
3- سفر به دیگر سو
4- افسانه های قدرت
5- دومین حلقۀ قدرت
6- هدیۀ عقاب
7- آتش درون

حق تکثیر :
[ت‍ه‍ران‌]: نشر ع‍طار، ۱۳۶۸.

» کتابناکهای مرتبط:
بادهای مخالف
دومین حلقه قدرت
هنر خواب‌بینی

آگهی
نسخه ها
PDF
حجم: 4 مگابایت
دریافت ها: 20352
تعداد صفحات: 336
4.6 / 5
با 105 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 8
۱۳۹۰/۱۱/۳۰


پاسخنگارش دیدگاه
آناک
Member
کتاب بسیار خوبی است
نقل قول  
KASRA FAHIMI
Member
از دوستانی که منابع رو در اختیار من گداشتن سپاسگزارم
نقل قول  
partia
Member
سلام دوستان...خوشحالم هر چند هنوز راه درازی در پیش تا بشریت از کثرت به وحدت برسه.وحدتی که ملزوم کمالجویی و کمالگرایی و رسیدن به درک وحدت جهان هستی و درک تن واحدس.خوشحالم که الارغم مادیگرایی رو به رشد ادمیت هنوز عدهای جویای حقیقتن...همتون دوست دارم.
نقل قول  
s_mohseni
Member
سلام به همه
من از طرفدارای این سایت هستم.خیلی عالیه.هر کتابی که گشتم و پیداش نکردم اینجاست...
از همه ممنونم.

نقل قول  
kekavosjalaee
Member
ضمن قدر دانی از تلاشهای کتابناک تقاضای کتابهای دیگری در همین زمینه های کتابهای کاستاندا را دارم با سپاس
نقل قول  
shahbaza
Member
درون‌مایهٔ کتاب‌های شمن‌باوری
وی در بخش اول این کتب تجربیات خود را در ملاقات با فردی بنام دون خوان بازگو می‌کند. دن‌خوان یک سرخ‌پوست مسن جنوبی است که در زمینه تصوف از نوع سرخ‌پوستی به مقام استادی دست پیدا کرده‌است. تجربیات کاستاندا مشتمل بر اتفاقاتی است که خود آن‌ها را واقعیات غیرعادی می‌نامد.

بخش دوم کتاب او شامل جمع‌بندی و تحلیل او از این وقایع است. کاستاندا یک محقق مردم شناس است و در ابتدای کار مانند بسیاری از انسانهای عادی که وقایع متافیزیکی را تجربه نکرده‌اند، در زمان مواجه شدن با این وقایع دچار نوعی حالات سردرگمی و در عین حال اعتماد می‌گردد. سوالات و پاسخ‌های ردوبدل شده بین او و دن‌خوان موید این حالات می‌باشد. او پس از سه سال تعلیم درمی‌یابد وقایعی که در زمان خلسه بر او می‌گذرد ریشه‌ای خارج از ذهن او دارد. کاستاندا پس از حدود پنج سال تعلیم در رویارویی با واپسین تجربه خود در این زمینه دچار ترس و وحشتی حاد می‌گردد. ترس کاستاندا از رویارویی با این رویداد او را از ادامه طی مسیر به سوی جایگاهی که دن‌خوان آن را جایگاه مرد دانا می‌نامد باز می‌دارد. او خود علت سر باز زدن از ادامه آموزه‌ها را ترس ازشکست عنوان می کند
منبع:ویکیپدیا
نقل قول  
siderella
Member
درود و تبریک به دوستان دست اندر کار کتابناک که دوباره فعالیت خود را شروع کردند.خوشحالی کوچکترین سهم من از آمدن شماست امیدوارم همچنان پایدار بمانید.
کتابهای کاستاندا را خونده ام و باید بگویم عرفان در تمام دنیا چه ایران ،هند ،چین .......همگی دارای ریشه های یکسان اما بیانی متفاوت است و این تفاوت تنها به خاطر بافت و ساختار متفاوت جامعه، حکومت و فرهنگ می باشد. در انتها می بینیم که تمام این عرفا سخن از وصل شدن به معشوق که همانا خداوند است را بیان می کنند. همین خدای مشترک و فهم همین مطلب بین عرفای دیگر دنیاباعث شده در طول تاریخ تا جای که من اطلاع دارم هیچ نبردی و لشکری کشی برای اثبات گفته های خودشان نداشته باشند. اما به خوبی می دانیم که در ادیان مختلف دیگر، همیشه اختلاف یا حتی جنگ وکشتار برای اثبات عقایدشان بوده است.

نقل قول  
shahbaza
Member
فکر کنم ارشیو کتاب های اقای کارلوس کاستاندا کامل شده باشه.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You