Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

سکه سازان

نویسنده:
سکه سازان یک رمان بلند و پیچیده است که مجموعه ای از خانواده ها درگیرش هستند . برنار پسری که متوجه می شود نامشروع است و از خانه فرار می کند . اولویه پسر عاشق ادبیات که علاقه شدیدی به دایی خود دارد هر جند نمی داند چگونه نزدیک شود ونسان پسری که زن متاهلی را باردار کرده و گریخته و ادوارد دایی اولویه و ونسان داستان نویس مشهور .....

حق تکثیر: تهران: ماهی، 1392

» کتابناکهای مرتبط:
مسافرت به مرکز زمین
کولا برونیون
جام شکسته

نسخه ها
4.6 / 5
با 62 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 6
۱۳۹۰/۱۱/۲۸


پاسخنگارش دیدگاه
SOMIJON
Member
ممنون از زجمات شما
نقل قول  
abouzarlali
Member
سلام و سپاس از زحمت تان

تاکنون منابع ارزشمند و نهایت مهم و مفیدی را از این سایت وزین دانلود کرده ام خداوند به شما اجر عنایت بفرماید
نقل قول  
ponaak
Member
سکه‌سازان» برای خشمگین کردن خواننده نوشته شده است، این را خود آندره ژید هم معترف بود. کتابی که ۳۵ شخصیت دارد و هیچ‌گونه هسته‌ی مرکزی که روایت بر روی آن استوار نمی‌شود و نظمی کلاسیک‌وار به داستان نمی‌بخشد، به راستی می‌تواند خواننده‌ی خود را سردرگم، آشفته و عصبی بر ‌جای‌ گذارد.


داستان، از دو مقاله (که در بخش پیوست‌های کتاب آمده‌اند) الهام گرفته است: یکی داستان یک شبکه که در سال‌های پیش از جنگ جهانی اول، با توجه به گرایش‌های آنارشیستی که داشته، اقدام به ضرب سکه‌های طلای جعلی و سپس پخش آن از طریق جوانان ناآرام آن زمان‌ داشته است (مدتی این کار را می‌کردند تا شبکه شناسایی شد.) و دومین مقاله، داستان نوجوانی است که با دوستان‌اش گروهی شیطان‌پرست تشکیل داده‌ بودند و تفکراتشان، آخر سر به خود‌کشی یکی از آن‌ها منجر می‌شود.
آندره ژید، این دو داستان متفاوت را که به فاصله‌ی دو سال از هم روی داده‌اند، با هم ترکیب می‌کند تا بتواند رمان خود را بنویسد: اتفاقاتی که در پنج ماه پیاپی برای ۳۵ شخصیت داستان می‌افتد و فصل‌هایی که به صورت موازی، هر کدام از زبان یکی یا چند شخصیت خاص بیان می‌شوند؛ خواننده‌ی را به دنیای رمان هدایت می‌کنند.


داستان کتاب از زبان «برنار» شروع می‌شود. در روزی که او نامه‌های مخفی مادر‌اش را خوانده و فهمیده پسر پدر‌ش نیست. آشفته، بدون این‌که با کسی حرفی بزند یا از کسی توضیحی بخواهد، خانه‌اش را برای همیشه ترک می‌کند.
نقل قول  
ponaak
Member
جزو صد رمان برتر همه زمانها
نقل قول  
faide
Member
ممنون خیلی وقته دنبال این کتاب بودم خیلی خوشحالم اینجا پیداش کردم
نقل قول  
sgolpour
Member
از بازگشایی این سایت پربار خیلی خوشحال شدم.
امیدوارم که بتوانیم در کنار هم به حیات این سایت کمک کنیم
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You