رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
زندگی من
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 31 رای
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 31 رای
✔️ در این مجموعه سه داستان کوتاه گنجانده شده است؛ «زندگی من»، «پدر» و «در راه سفر» که در سه داستان این مجموعه نویسنده به واکاوی مشکلات شخصی، اجتماعی و سیاسی می‌پردازد و بخشی از تاریخ را روایت می‌کند . راوی داستان «پدر» سوم شخص است و زندگی مردی را به تصویر می‌کشد که جز فرزندانش هیچ دارایی دیگری در دنیا ندارد.
داستان درونمایه‌ای طنز دارد. مشکلاتی که پدر در زندگی خود و فرزندانش به وجود می‌آورد و عکس‌العمل فرزندانش نسبت به رفتار او، محور اصلی روایت نویسنده را شکل می‌دهند. چخوف در میان توصیفاتی که از رفتار شخصیت‌های داستانی دارد به نقد تفاوت ظاهر و باطن انسان‌ها می‌پردازد و برخی صفات انسانی را نکوهش می‌کند.
در توضیح ناشر درباره داستان «زندگی من» آمده است:
داستان «زندگی من» که از قوی‌ترین داستان‌های آنتوان چخوف به شمار می‌آید ،مربوط به سال‌هایی است که پس از قتل الکساندر دوم، ‌دگرگونی شدیدی در وضع اجتماعی روسیه پدید آمد و فقر و تیره‌روزی همه‌جا را فراگرفت. چخوف در این داستان که حاکی از احساس تلخ و بدبینی و البته همراه با امید به آینده است، ترسیم‌کننده این فقر و تیره‌روزی است.
چخوف در سال 1904 و در سن 44 سالگی از دنیا رفت و برخی او را برترین نویسنده داستان‌کوتاه می‌دانند.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
اسپارتاکوس
آپلود شده توسط: اسپارتاکوس
۱۳۹۰/۱۲/۰۲
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی زندگی من

تعداد دیدگاه‌ها:
6
:-) با تشکر8-)8-)8-)8-)8-) با اینکه قبلا" خوندمش باز میخوام بخونمش:x
بالا گفته : چون وضعیت حقوقیش معلوم نیست
نمیدونم چرا این کتاب گزینه دانلود نداره .
چرا جناب اسپارتا داره من دانلودش کردم
من این کتاب را در سال سوم دبیرستان ،سر کلاس ریاضیات جدید خواندم،ناخودآگاه ،حلقه و میدان از سویی و رنگ سرخ جلد و قطع کتاب از خاطرم گذشت،کتاب خوبی است.ادبیات روسیه، ادبیات غول هاست و بی تردید در کنار ادبیات کلاسیک و مدرن فرانسوی ردی پررنگ در زندگی من داشته اند
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file