رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
دشمنان
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 37 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 37 رای
✔️ مجموعه‌ی 10 داستان کوتاه
«دشمنان»، «فراری»، «رویاها»، «یک اتفاق ناچیز»، «ساز روچیلد»، «بوسه»، «تیفوس»، «بانو و سگ ملوس‌اش»، «وانکا» و «هاملت مسکویی» نامهای این داستانهاست.
نام اثر از داستان کوتاه ابتدایی کتاب، دشمنان گرفته شده است. در ابتدای کتاب در بخش مقدمه نیز «چند خاطره از چخوف» به قلم «ماکسیم گورکی» نویسنده معاصر چخوف آورده شده است.

دشمنان یکی از مهم‌ترین آثار کوتاه چخوف است. در این داستان مشکلات اخلاقی خانواده‌های طبقه‌ی متوسط روسیه مطرح شده است. در خلاصه داستان دشمنان آمده است: «دکتر کریلوف بر سر جسد کودک شش ساله‌اش نشسته، تنها پنج دقیقه از فوت فرزندش گذشته است که آبوگین زنگ خانه آن‌ها را به صدا در می‌آورد و از دکتر درخواست می‌کند که برای نجات همسرش همراه او برود. دکتر کریلف که شرایط روحی مناسبی ندارد از انجام این‌کار سر باز می‌زند. اما آبوگین باز هم به دکتر اصرار می‌کند تا با درک شرایط همسرش به او کمک کند. سرانجام دکتر کریلف می‌پذیرد که همراه آبوگین به خانه‌اش برود تا همسرش را مداوا کند. زمانی‌که‌ آن‌ها به خانه آبوگین می‌رسند، متوجه می‌شوند همسر آبوگین صحنه‌سازی کرده است تا بتواند از خانه‌ی او بگریزد. در این شرایط است که دکتر و آبوگین درگیر می‌شوند...»
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
siavash1350
آپلود شده توسط: siavash1350
۱۳۹۰/۰۳/۱۷
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی دشمنان

تعداد دیدگاه‌ها:
8
:D:D:D:D:O:O:O:O:((:((:((:(((?)(?)(?)(?)(?) لطفا بگذارید این کتاب رو دانلود کنیم
لطفا اگر داستان اتاق شماره 6 چخوف رو دارین آپلودش کنین ... ممنون!
دز ابتدای کتاب درباره زندگینامه چخوف نوشته عالیه و خیلی لذت بخش هست مخصوصا که وقتی فهمیدم چخوف یه دکتر بوده و بیشتر عمرشو صرف کمک به بشریت کرده و به مناطق محروم و جاهایی که بیماریهای واگیر دار سرایت کرده میرفته و بهشون کمک میکرده و در طول سفرها کتابهای بسیار خوبی هم نوشته البته از در سن 41سالگی ازدواج میکنه و در سن 44سالگی به آسایشگاه منطقل میشه و چند ماه بعدشم میمیره که این بخش از زندگیش خیلی دردآور هست بهر حال اینکه آدم به زندگینامه یه هنرمندی اطلاع کسب کنه روی توجه به اثرش خیلی مهمه
چخوف با ترجمه دانشور البته چیز دیگری ست
چخوف اعجوبه است. سپاسگذارم از آپلودر
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.