رسته‌ها

مصدق و نبرد قدرت در ایران

مصدق و نبرد قدرت در ایران
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 99 رای
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 99 رای
دکتر همایون کاتوزیان در کتاب مصدق و نبرد قدرت در ایران درباره شرایط پس از شکست کودتای شاهانه ۲۵ مرداد مي نويسد : «حزب توده بلافاصله اعلامیه‌هایی بر در و دیوار چسباندند که در آن‌ها خواهان اعلام فوری "جمهوری دموکراتیک" شده بود. اما مصدق دستور داد همه را به فوریت از درو و دیوار بکند.»
دکتر حسین فاطمی هم در سخنرانی خود در میتینگ ۲۵ مرداد به تصمیم مردم و اراده مردم در اداره کشور اشاره می‌کند و رفتن شاه را پایان حکومت شاهنشاهی می‌خواند
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
mahjoob
آپلود شده توسط: mahjoob
۱۳۹۰/۰۲/۲۲
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
499
فرمت:
PDF
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی مصدق و نبرد قدرت در ایران

تعداد دیدگاه‌ها:
11
از همکاری شما در بسط دانش بسیار سپاسگزارم
با سلام به دوستان...صفحات کتاب حدود 400 صفحه است..نه 4 صفحه...نوشته بالا اشتباه است.
[quote='princi pino']ما از هیتلر و ارتش عظیم آریایی اش شکست نخوردیم اما یک آریایی کچل تنها با یک خودنویس ما را شکست داد و از سرزمینش بیرون کرد. وینستون چرچیل[/quote] جمله ی زیبایی بود. ولی من تا بحال نشنیده بودم. امیدوارم برای این حرف منبع معتبری داشته باشید. تصور کنم این حرفو چرچیل تو کتاب خاطرات جنگ جهانی دوم نوشته است. درست میگم؟
ما از هیتلر و ارتش عظیم آریایی اش شکست نخوردیم اما یک آریایی کچل تنها با یک خودنویس ما را شکست داد و از سرزمینش بیرون کرد. وینستون چرچیل
این حرف آقای صحتی است : کتاب کوتاه و مفیدی است برای کسانی که حوصله مطالعه طولانی ندارند در صورتی که این کتابو را اصلا ایشان لود نکرد. کتاب برای بی حوصله ها نیست. من به شوخی گفتم مقدس. اخه کتاب مقدس دارند متدینین این هم کتاب مقدس ماست. چقد جدی هستدی شما کوتاه بایید. راستی اون ترجمه کدوم ناشر زده ؟ پی ادف دارید ؟
این جز کتب مقدس تاریخ معاصر است چگونه این سخنان را میگویید؟
شاید بتوان به جرات گفت کاملترین و بهترین مرجع در خصوص زنده یاد دکتر مصدق است....البته من با ترجمه سرکار خانم طاهری خوانده ام و دارمش. اما دوست من هیچ کتابی مقدس نیست ....نمی دانم منظورتان از بیان واژه مقدس چیست؟؟؟؟
کتاب کوتاه و مفیدی است برای کسانی که حوصله مطالعه طولانی ندارند تعجب است نخوانید کتاب و حتی دانلود نکردید میگویید 4 صفحه واقعا
جناب صحتی برای شما متاسفم کتاب به این مهمی در حدود 500 صفحه میگویید . 4 صفحه این جز کتب مقدس تاریخ معاصر است چگونه این سخنان را میگویید؟
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.