Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

آمریکا

آمریکا

نویسنده:
کیفیت اسکن : خوب
فرانتس کافکا (۳ ژوئیه، ۱۸۸۳ - ۳ ژوئن، ۱۹۲۴) یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان آلمانی‌زبان در قرن بیستم بود.
آثار کافکا ، این نویسنده آلمانی زبان اهل چکوسلواکی ، که با وجود وصیت او مبنی بر نابود کردن همهٔ آنها، اکثراً پس از مرگش منتشر شدند ـ در زمرهٔ تأثیرگذارترین آثار در ادبیات غرب به شمار می‌آیند.
مشهورترین آثار کافکا داستان کوتاه مسخ (Die Verwandlung) و رمان محاکمه و رمان ناتمام قصر (Das Schloß) هستند. به فضاهای داستانی که موقعیت‌های پیش پا افتاده را به شکلی نامعقول و فراواقع‌گرایانه توصیف می‌کنند ـ فضاهایی که در داستان‌های کافکا زیاد پیش می‌آیند ـ کافکایی می‌گویند.
امریکا [Amerilka] ، این رمان عجیب، مانند بیشتر آثار کافکا، ناتمام مانده است. نخستین تحریر فصل‌های اول کتاب به سال 1913 به انجام رسید و فصل «آتش کار» در همان سال منتشر شد. کافکا تا زمان مرگ روی این اثر کار کرد و آن را به شکل نوعی «رمان امریکایی» طراحی کرد. برای نوشتن آن مجموعه‌ای از آثار مستند و شرح حال شخصیت های ایالات متحده، سفرنامه‌ ها و خاطرات را مطالعه کرد. نوشتن کتاب تقریباً درحال اتمام بود که کافکا به دلیلی نامعلوم ناگهان آن را رها کرد. بنا به گفته نویسنده، که دوستش ماکس برود نقل کرده است ‌: در متن اول که به سال 1927 منتشرشد قرار بود فصل پایانی توصیف شکوفایی شخصیت کارل جوان، قهرمان رمان، در شغل منتخب خود باشد و او به وطنش بازگردد و با پدر ومادرش آشتی کند. برخلاف دیگر آثار فرانتس کافکا، از جمله محاکمه و قصر که با آهنگی دراماتیک به پایان می‌رسد، امریکا می‌بایست در نوعی کمال پایان یابد. این «پایان خوش» که در آثار کافکا چندان متداول نیست، پاسخگوی آن میل نهفته به خوشبختی و آرامشی است که نویسنده محاکمه در روح آزرده خویش احساس می‌‌کند.

» کتابناکهای مرتبط:
در مستعمره مجازات
نگرانی پدر خانواده
عزیمت

آگهی
نسخه ها
4.2 / 5
با 84 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 7
۱۳۹۰/۰۲/۱۱


پاسخنگارش دیدگاه
mbkhi
Member
فرانتس کافکا رمز آلود ترین نویسنده ی قرن بیستم است
نقل قول  
successman
Member
از کافکا تا حالا هیچ چی نخوندم ... شاید این اولیش باشه ...
نقل قول  
toranj7
Member VIP
مرا به کوبیدن میخی در سنگ فرمان داده اند در حالی که همزمان هم کوبنده ی چکشم و هم میخ...!!
(کافکا)
این اثر رو در گذشته خوندم..
یک صفحه؟؟!!
نقل قول  
mehdi57
Publisher VIP
با تشکر از اسپارتای عزیز برای پیگیری و آپلود دوباره
فایل با کیفیت مناسب تر و صفحات کامل جایگزین شد
شاد باشین
نقل قول  
ashoozartosht
Member
به واقع کافکا از معدود نویسندگان قرن بیستمه که آوار شد بر ادب عالم. قدرت بلا منازع تاثیر او را بر سیر فرهنگ این قرن بایست کاوش ها کرد و کتاب ها نوشت
هیمنه ی سهمناک این بازمانده ی آخرین دایناسورهای ادبی حتی در این ملک سلسله جنبان ادبیات مدرن ما هدایت رو هم به شدت تحت تاثیر داشته و درشکل گیری گونه ی خاصی که نام هدایت داشت به یقین بسیار نقش داشته است
نقل قول  
Moh83
Member
صفحات78 تا85 و 203 تا210 در فايلpdf موجود نيست اگر امكان دارد رفع نقص بفرماييد.
با تشكر
نقل قول  
siawash110
Member
در كتابهاي كافكا شما شاهد يك نوع مكان پريشي هستيد ! كافكا و نيچه و پيكاسو و . . . با تيزبيني عميقي آينده جهان غرب را شاهد بوده اند و آنرا به عنوان هشداري به تصوير كشيده اند و نه اينكه خود به آن معتقد باشند .
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You