رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
دارایی خانواده روگن
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 65 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 65 رای
✔️ اولین کتاب از مجموعهٔ بیست جلدی روگن ماکار
طبق طرحی که زولا تسلیم ناشر خود کرد، موضوع قصه سرکوب قیام خونین مردم جنوب فرانسه در کودتای سال ۱۸۵۱ است. در این طرح، نویسنده، دو شاخهٌ رقیب از یک خانواده را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ یکی روگُن و دیگری ماکار، روگن به هوای مال اندوزی هوادار کودتا است و برادرش ماکار بر اثر فقر و از روی حسادت به برادر خود، طرفدار جمهوری می‌شود؛ بنابراین، مسائل میهنی دستاویزی بیش نیست، نگارش قصه در ماه می ۱۸۶۹ آغاز و در ژوئن ۱۸۷۰ به صورت پاورقی منتشر شد، سه چهارم قصه انتشار یافته بود که بین فرانسه و آلمان جنگ درگرفت و انتشار پاورقی متوقف ماند، در اکتبر ۱۸۷۱، کتاب به صورت جداگانه منتشر شد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
Pir pesar
Pir pesar
۱۳۹۰/۰۱/۱۵

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی دارایی خانواده روگن

تعداد دیدگاه‌ها:
5
ادامه سرگذشت قهرمان رمان ژرمینال (( اتین لانتیه )) در رمان دیگر زولا بنام " دکتر پاسکال " پیگیری میشود.
خیلی ممنون-اگر میشد کتاب های " دکتر پاسکال" و " زمین " از همین نویسنده(زولا) را هم در این سایت میگذاشتید-مدت هاست به دنبال این دو کتاب هستم که ...هنوز موفق نشدم نسخه ای از آنها را پیدا کنم.
نمی توانم تشکر خودم را از Pir pesar ابراز نکنم هرجند مدیران سایت با تشکر از آپلود کننده مخالفت کنند . دوست عزیز از اسکن و آپلود کتابهای زیبای ادبی تان تشکر می کنم . به تازگی در کتابخانه های دیگر مشاهده کردم بعضی از کتابهایی که شما آسکن و آپلود کردید را گذاشتند . شاید این نشان دهنده کار مهم و با زحمت شماست که دیگران نیز استفاده می برند . امیدوارم رویا مطالعه کتاب های مفید و با ارزش برای همگان به حقیقت بپیوند .
عالی، عالی. همين يه ماه پيش خريدمش با مکافات. کاش يه‌خورده صبر می‌کردم. دستت طلا پير‌پسر.
دارایی خانواده روگن
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک