Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی دوره رایگان رهایی از کمال گرایی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

خلاصه چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

خلاصه چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

خانم فلورانس اسکاول شین، نویسنده آمریکایی این کتاب، از یک خانواده قدیمی فیلادلفیایی بود. سالیان سال در مقام هنرمند (نقاش)، مشاور، خطیب و آموزگار ماوراء الطبیعه، نامی بلند آوازه داشت: و با شفا بخشیدن هزاران تن از مردمان، در گشودن و حل گره ها و مسائل زندگیشان یاوری شریک بود. کتاب بازی زندگی و راه این بازی برای نخستین بار در سال 1925 انتشار یافت.

حق تکثیر : کتاب حاضر در سالهای مختلف، توسط ناشران متفاوت منتشر شده است

» کتابناکهای مرتبط:
دوجهانی شدنها و جامعه اضطراب
مقدمه ای بر سکس شناسی
راه‍ن‍م‍ای‌ م‍وف‍ق‍ی‍ت‌ ن‍ائ‍وم‍ی‌: ب‍ا ب‍ی‍س‍ت‌ ان‍ت‍خ‍اب‌ زن‍دگ‍ی‌ خ‍ود را م‍ت‍ح‍ول‌ س‍ازی‍د

آگهی
نسخه ها

4.6 / 5
با 87 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 19
۱۳۹۰/۰۱/۱۷


پاسخنگارش دیدگاه
hasti amiri
Member
نویسنده ای ست که می تواند خواننده را جذب نوشته هایش کند..
نقل قول  
omidep
Member
واقعا زیباست
یک کتاب به تمام معنا الهام بخش
نقل قول  
تیله
Member
این کتاب بی نظیر ه ..................من هر وقت این کتابو می خونم یک حس عالی و پر از انرژی می گیرم و کم کم مشکلات زندگیم کم میشه توصیه می کنم اگر کسی کتاب را می خونه با تمام وجود بخونه قطعاً تو زندگیش اثر مثبت میذاره
نقل قول  
rain_rainy71
Pro Member


توضیحات:

کتابی که در ایران از چاپ شصتم فراتر رفته و خوانندگان بسیاری را به خود جلب نموده است.نویسنده‌ی آمریکایی این کتاب، سالیان بسیار در مقام هنرمند (نقاش) و خطیب، نامی بلندآوازه داشت. افراد بی‌شماری در کلاس‌هایش شرکت می‌جستند و از این طریق، پیام معنویت را به گروهی وسیع می‌رساند. بزرگ‌ترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بی‌تکلف و شوخ‌طبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیب مآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد.بخشهایی از کتاب:

زندگی، یک بازی است؛
بیشتر مردم زندگی را پیکار می‌انگارند. اما زندگی پیکار نیست، بازی است. زندگی، بازی بزرگ داد و ستد است. زیرا آنچه آدمی بکارد همان را درو خواهد کرد. یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند به خود او باز خواهد گشت؛ و هر چه بدهد بازخواهد گرفت. اگر نفرت بورزد، نفرت به او باز خواهد آمد. و اگر عشق ببخشد، عشق خواهد ستاند. اگر انتقاد کند، از او انتقاد خواهد شد. اگر دروغ بگوید به او دروغ خواهند گفت. و اگر تقلب کند به او حقه خواهند زد. همچنین به ما آموخته‌اند که قوه‌ی تخیل در بازی زندگی نقشی عمده دارد.

هر آنچه آدمی در خیال خود تصور کند- دیر یا زود- در زندگی‌اش نمایان می‌شود. مردی را می‌شناسم که از مرضی معین که بسیار نادر بود می‌ترسید. او آن قدر به آن مرض اندیشید و درباره‌اش مطالعه کرد که آن بیماری آشکارا بدنش را فراگرفت و مرد. او در واقع، قربانی خیال‌پردازی خود شد.
نقل قول  
amirkabirr
Member
این کتاب واقعا عالیه و خواندنش لذت بخشه دوستانی که میگن مسیحی و قدیمیه واقعا موضوع و مفهوم کتاب را درک نکردن
نقل قول  
ممکن نیست کسی این کتابو بخونه و تاثیرش رو توی زندگیش نبینه
نقل قول  
samiraknight
Member
دوستان عزیزم اگه نمیتونید دانلود کنید بخرید .. این کتاب یعنی مفهوم زندگی که تا الان به نظرم اونایی که نخوندن زندگی نکردن
نقل قول  
rain_rainy71
Pro Member


دوست گرامی samiraknight
================

این کتاب که لینک دانلود نداره؟
ممکنه برای من هم توضیح دهید چطور دانلودش کنم ؟
نقل قول  
samiraknight
Member
با سلام دوستان عزیزم این کتاب کتاب عالی هستش واقعا تحولی عظیم در من به وجود آمد .. البته من دو اثرشو فعلا خوندم ولی عالیه .. فقط این مثال های مسیحی اونطور که باید به دل نمیشینه ولی همین که تاثیرش عالیه خیلیه .. تازه خانوم خوشدل هم عالی ترجمه میکنن نن
نقل قول  
paradise_f60
Member
نسخه الکترونیکیش رو از کجا میشه گرفت؟
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You