رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

تاریخ مردم ایران - قبل از اسلام (در کشمکش با قدرت ها)

تاریخ مردم ایران - قبل از اسلام (در کشمکش با قدرت ها)
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 109 رای
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 109 رای
حاوی تاریخ مردم ایران است است قبل از اسلام در کشمکش با قدرت ها این کتاب شامل هفت بخش: در باب ماخذ و نقد آنها، فرجام روزگار ساسانیان، اسلام در مهد، عرب در ایران، موالی و نهضت ها، دنیای هزارویک شب و رستاخیز ایران همراه با یادداشت ها خواندنی می‌باشد. در مقدمه این کتاب می خوانیم: "تاریخ نه آیینه عبرت است نه کارنامه جهل و جنایت. کسانی که با آن چنین شوخیها کرده اند در واقع خواسته اند بعضی از کسانی را که در تاریخ، نام و آوازه یافته اند دست بیاندازند یا ستایش و نکوهش کنند. تاریخ راستین سرگذشت زندگی انسان است. سرگذشت انسانهاست که زندگی کرده اند و حتی در راه آن مرده اند. اما آنچه برای مورخ اهمیت دارد آن نیست که چگونه مردهاند، آن است که اینها چگونه زیسته اند. شک نیست که زندگی از آنچه جهالت و شقاوت انسان خوانده می شود هرگز خالی نیست و از اینجاست که در تاریخ صفحه های آلوده و تیره هست."
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
ramin12345
آپلود شده توسط: ramin12345
۱۳۸۹/۱۲/۰۹
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی تاریخ مردم ایران - قبل از اسلام (در کشمکش با قدرت ها)

تعداد دیدگاه‌ها:
19
سلام حالا که سایت به صورت نیمه تعطیل در اومده و کلی کتاب ارزشمند رو نمیشه دانلود کرد بهتره که محدودیتهای خود مدیران سایت درباره امتیاز و یک دقیقه مهلت و ................برداشته بشه که لااقل قوزه بالا قوز برای مشترکین نشه. تا نظر دوستان و مدیران عزیز چه باشه.
برعکس تفکر بعضی از دوستان دکتر زرین کوب در این کتاب تاریخ سیاسی و تاریخ اجتماعی را در هم در آمیخته که از نظر من خواندن کتاب را بسیار آسان تر کرده است.
دوستان سعی در برپایی جلساتی با عنوان گروه مطالعاتی داریم خوشحال می شوم علاقمندان برای اطلاعات کامل تر به آدرس وبلاگ زیر مراجعه فرمایند http://gmketabnak.blogfa.com
دوستان لینک دانلود بزارید تا دانلود کنیم باتشکر
این کتاب «تاریخ ایران پیش از اسلام » نیست بلکه کتاب «تاریخ ایران پس از اسلام» است که به بررسی واپسین روزگار ساسانیان و سپس یورش عرب تا قرن اخیر میپردازد.
نثر مورد استفاده دکتر زرین کوب با آن جملات طولانی، گاهی درک پیوستگی کلام ایشان را دچار اخلال می کند. ضمنا از "تاریخ مردم ایران" بیشتر تاریخ اجتماعی ایران مستفاد می شود (همانندکتابهایی با همین عنوان نوشته جناب راوندی)، در حالیکه این کتاب بیشتر به همان سبک کلاسیک تاریخ پادشاهان نگاشته شده است. در حال، به نظر من این کتاب می تواند به عنوان اثری مرجع مورد توجه هر ایرانی قرار گیرد.
باسپاس اززحمات شما .با این روش جدید دانلود دیگر استفاده ازاین کتاب وسایر کتابهای خوب وآموزنده امکانپذیر نمیباشد .روش قبلی که به صورت پنجره view - save -cacel بود بسیارقابل استفاده بود .
باسپاس اززحمات شما .با این روش جدید دانلود دیگر استفاده ازاین کتاب وسایر کتابهای خوب وآموزنده امکانپذیر نمیباشد .روش قبلی که به صورت پنجره view - save -cacel بود بسیارقابل استفاده بود .
کتاب در قسمت اول یا همان قسمت اساطیر بیشتر بر پایه نظرات شخصی استاد نگاشته شده تا کتب و اسناد و کتیبه های تاریخی و کتاب استاد زرین کوب در مورد ایران پس از اسلام بسیار معتبرتر می باشد . اساسا استاد زرین کوب بیشتر در زمینه پس از اسلام و ادبیات تخصص دارد تا تاریخ پیش از اسلام.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file