رسته‌ها

خاطرات کلنل کاساکوفسکی

خاطرات کلنل کاساکوفسکی
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 52 رای
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 52 رای
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
شما در این کتاب، خاطرات کلنل کاساکوفسکی فرمانده بریگارد قزاق روسیه تزاری در ایران را مطالعه می‌فرمائید. در این یادداشت ها که برای اولین بار در ایران به صورت مجله کاملی منتشر می‌شود، حقایقی تلخ و شیرین از تاریخ دوران قاجار گردآوری شده که دانستن آنها بر نسل معاصر ایرانی نهایت لزوم را دارد.
در مورد نویسنده کتاب
نویسنده خاطرات و. ا. کاساکوفسکی، در 14 نوامبر سال 1857 متولد شده دبیرستان نظام مسکو، دانشکده سوار‌نظام نیکلایفسکی و آکادمی ستاد را تمام کرده و از دانشجویان ممتاز بوده است. خدمات نظامی در سال 1874 آغاز کرده و در سال 1894 به درجه سرهنگی ارتقا یافته و برای تعلیم سواره نظام در ایران ماموریت یافته و تا سال 1903در بریگارد‌قزاق ایران خدمت نموده و با احراز مقام ریاست دیویزیون به درجه سرتیپی نایل‌شد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
258
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
Pir pesar
Pir pesar
۱۳۸۹/۱۱/۰۲
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی خاطرات کلنل کاساکوفسکی

تعداد دیدگاه‌ها:
8
شوربختانه این کتاب گرانبها قابل استفاده نیست چون لینک کار نمی کند. افسوس
خدایا ممنونیم که جناب کبیر اندر کبیر رو آفریدی
...و باز هم شاهکاری دیگر از جناب کبیر اند کبیر. من نمیدونم شما این کتابا رو از کجا پیدا میکنی؟ به هر حال بیش از 4 ماه بود که همه جا رو دنبال این کتاب شخم زدم و اثری ازش نیافتم. خ
ای جناب خر تو خر
ممکن است حاطرات کلنل کاساکوفسکی را برای من میل بفرمایید
یعنی ممکن است؟
عزیزان وقتی نمیتوان دانلود کرد انرا بردارید تا حداقل افسوس نخورم که کتاب مورد علاقه ام جلویم است ولی دستم بهش نمیرسد.......
از دوست عزیزی که این کتاب نفیس و نایاب را در سایت قرارداده کمال تشکر را دارم. آخرین چاپ این کتای به سال 1355 برمیگردد و برای کسانی که به تاریخ قاجاریه بالاخص اواخر دوره قاجار علاقه دارند بسیار جالب و خواندتی است. هرچند نویستده در برخی اظهار نظرات رعایت بیطرفی را ننمودهو مع الوصف این کتاب یکی از آثار مرجع و قابل استفاده در تاریخ قاجار است و بسیاری از وقایع اتفاقیه در اواخر سلطنت ناصرالدین شاه و اوایل سلطنت مظفرالدین شاه را بازگو مینماید.
PDF
خاطرات کلنل کاساکوفسکی
5 مگابایت
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.