رسته‌ها
نبرد من
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 480 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 480 رای
مترجم: فرهاد

نسخه ی دیگری از این کتاب با ترجمه عنایت الله شکیباپور در سایت موجود است.

نبرد من کتابی، که توسط آدولف هیتلر نوشته شده است، و بیانگر اندیشه‌های سیاسی هیتلر و نازیسم می‌باشد. هیتلر در سال ۱۹۲۴ هنگامی که در قلعه لندربرگ زندانی بود بخش اول کتاب را با دیکته کردن جملات به منشی خود رودلف هس این اثر را به وجود آورد. بخش دوم، پایان همان سال پس از آزادی زودهنگام او از زندان نوشته شد.
با قدرت گرفتن ناسیونال سوسیالیست‌ها در آلمان، فروش و توزیع نبرد من نیز رواج گرفت. از اواسط دهه ۱۹۳۰ کتاب هیتلر به خرج دولت به زوج‌های تازه ازدواج کرده هدیه می‌شد، فروش نسخه‌های دست دوم کتاب ممنوع بود و تدریس آن در مدرسه‌ها به عنوان جزئی از برنامهٔ تبلیغاتی حزب ناسیونال سوسیالیست از همین دوران آغاز شد. از این کتاب تا پایان جنگ دوم جهانی نزدیک به یازده میلیون نسخه انتشار یافت که بخش اعظم آن یا رایگان توزیع، یا به اجبار خریداری شده‌ بود.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Pir pesar
آپلود شده توسط: Pir pesar
۱۳۸۹/۰۹/۲۷
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
180
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی نبرد من

تعداد دیدگاه‌ها:
552
گفته می‌شود که نخستین بار داوود منشی‌زاده (۱۲۹۳ – ۱۳۶۸) آن را به زبان فارسی ترجمه کرده است .
کتاب بسیار خوبی هست قصد دارم بیش از یکبار مطالعه کنم
[quote='HAMEDLORDOFCHAOS']از بین یک هزار کارگر در برلین، تنها دو نفر یهودی هستند؛ ولیکن در سال ۱۹۳۳ در بین دادگسترها از ۱۰۰ نفر ۱۵ نفر یهودیند. در بین قاضیها از ۱۰۰ نفر ۲۳ یهودی وجود دارد. در بین وکلا از ۱۰۰ نفر ۴۹ نفر یهودیند. در بین پزشکان از ۱۰۰ نفر ۵۲ نفر یهودیند. در بین تاجران از ۱۰۰ نفر ۶۰ نفر یهودیند. ثروت یک آلمانی به طور معمول ۸۱۰ مارک است. ثروت یک یهودی به طور معمول ۱۰۰۰۰ مارک است. جمله ای از مستند یهودی ابدی محصول 1940 از سینمای آلمان نازی[/quote] و شما به این منبع از «سینمای آلمان نازی» اعتماد می‌کنید؟ این همه یهودی معمولی که در دنیا پراکنده‌اند رو کجا قایم کنیم که این نوع «سرشماری»های مشکوک درست از آب دربیاند؟! قرن بیست و یکم و هنوز عده‌ای دربند ایده‌های ضدانسانی برتری نژادی و محو کردن دیگران هستند!
از بین یک هزار کارگر در برلین، تنها دو نفر یهودی هستند؛ ولیکن در سال ۱۹۳۳ در بین دادگسترها از ۱۰۰ نفر ۱۵ نفر یهودیند. در بین قاضیها از ۱۰۰ نفر ۲۳ یهودی وجود دارد. در بین وکلا از ۱۰۰ نفر ۴۹ نفر یهودیند. در بین پزشکان از ۱۰۰ نفر ۵۲ نفر یهودیند. در بین تاجران از ۱۰۰ نفر ۶۰ نفر یهودیند. ثروت یک آلمانی به طور معمول ۸۱۰ مارک است. ثروت یک یهودی به طور معمول ۱۰۰۰۰ مارک است. جمله ای از مستند یهودی ابدی محصول 1940 از سینمای آلمان نازی
کتابی فوق العاده از بزرگترین رهبر قرن بیستم
لطفا کتب دانشگاهی با رشته های جدید در کتاب ناک گذاشته شود
عالی.لطفا کتابهای بیشتری در حوزه سیاست استفاده شود
در ضمن کشتن یهودیها که گناه نیست;-):D:D:D:D:D
با نظرات شما مخالفم هیتلر یکی از برترین دیدگاه های تاریخ رو ارائه کرد نژاد برتر انسانهایی سالم جامعه ای با نظم :-(:-(
ننگ بر هیتلر جانی که میلیون ا نفر انسان بیگناه رو بخاطر توهمات روان پریشانه خودش قتل عام کرد. خدا لعنتش کند
PDF
6 مگابایت
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.