رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
در جست و جوی قطعه گمشده
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 909 رای
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 909 رای
این کتاب به دو زبان فارسی و انگلیسی میباشد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
Reza
Reza
۱۳۸۸/۰۱/۱۳

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی در جست و جوی قطعه گمشده

تعداد دیدگاه‌ها:
61
نه مریم خانم گاهی وقتا ادم هرکاری میکنه سریه موضوع به دیگران اگاهی بده نمیتونه واین حس نتونستن باعث میشه ارزو کنی کاش هیچوقت نبودی یا حداقل اینجا نبودی
[quote='اشی مشی']هیچ کارخونه ای ماشین یا دستگاهی رو با قطعات اضافه نمی سازه.هر قطعه اگه هست پس حتما وجودش مهم و لازمه.این دنیام مثه یه ماشین بزرگه و ما مثه قطعات این ماشین بزرگ هستیم.؛ اگه وجود داریم معنیش اینه که حتما تو این دنیا یه وظیفه ای داریم و بودنمون تو این دستگاه عظیم هدفی داشته... ((هیوگو_مارتین اسکورسیزی))
quote]

واقعا داستان زیبایی است! نتیجه ای که من گرفتم: انسان همیشه احساس کمبود می کند اما وقتی به آن می رسد می فهمد که اشتباه می کرده و این، آن چیزی نیست که به دنبالش بوده!! پس باز بیشتر و بیشتر به دنبال خوشبختی می گردد، و بیشتر و بیشتر از آن دور می شود!! افرادی که احساس رضایت از بودنشان ندارند، مشکلشان این است که نمی دانند دقیقا چه می خواهند!
کلا هدف کتابناک عزیز از ارائه کتاب های سیلوراستاین چیه وقتی هیچ کدوم دانلود نمیشن؟ من واقعا دوست داشتم نسخه الکترونیکی اونها رو داشته باشم.
بابا دیگه اعصابم از دست کتابناک خرد شده نصف کتاباش دان نمیشن(?)
هیچ کارخونه ای ماشین یا دستگاهی رو با قطعات اضافه نمی سازه.هر قطعه اگه هست پس حتما وجودش مهم و لازمه.این دنیام مثه یه ماشین بزرگه و ما مثه قطعات این ماشین بزرگ هستیم.؛ اگه وجود داریم معنیش اینه که حتما تو این دنیا یه وظیفه ای داریم و بودنمون تو این دستگاه عظیم هدفی داشته... ((هیوگو_مارتین اسکورسیزی))
وجود همه ی ما تو این دنیا یه دلیلی داره! اگه نمیتونی با محیطی که توش هستی و آدماش جفت و جور بشی دلیلش این نیست که جای اشتباهی قرار داری؛ فقط کافیه که یکم روحت رو صیقل بدی اونوقت دیدت تغییر میکنه و جایگاهت رو پیدا می کنی....
بطرز وحشتناکی عاشق این کتابم...
حرف نداره...
خیلی کتاب فوق العاده ایه واقعا" کتاب دوست داشتنیه
خوب چرا برای ما لینک دانلود نمیاد ؟ :((
در جست و جوی قطعه گمشده
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک