Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

گفتگو با خدا (جلد دوم)

.
گفتگو با خدا (جلد اول):
http://ketabnak.com/comment.php?dlid=10565

گفتگو با خدا (جلد سوم):
http://ketabnak.com/comment.php?dlid=18220

بودن شما و آمدنتان به اینجا را خوش آمد می گویم.
شما به اینجا دعوت شدید چون میتوانستید بیایید یا میتوانستید تصمیم بگیرید نیایید، ولی انتخاب کردید که در روز معین، وقت معین و درجای معینی باشید و به همین دلیل این کتاب اکنون در دستهای شماست که برای آن از شما تشکر می کنم.
ولی اگر همه این کارها را به طور ناهشیارانه انجام داده اید، بدون آنکه بدانید چرا و چگونه این کتاب به دستتان آمده، آن هم رمزی است که شاید نیاز به کمی توضیح داشته باشد.
اجازه دهید با این جمله حرفم را آغاز کنم که این کتاب کاملاً به جا و درست و به موقع، وارد زندگی شما شده است. ممکن است اکنون متوجه حرفم نشوید؛ ولی هرگاه آنچه انتظارش را داشتید دریافت نمودید، آن وقت به فواید و آثار اعجاب انگیز این کتاب پی خواهید برد. هر چیزی در زندگی به موقع خود اتفاق می افتد، ورود این کتاب به زندگی شما از آن جمله بوده و لذا به هیچ وجه استثنا به شمار نمی آید. آن چیزی که در اینجا پیدا می کنید همان چیزی است که مدتها بود به دنبالش می گشتید و آرزوی آن را داشتید. آنچه در اینجا با آن روبه رو می شوید، ناچیزترین و شاید اولین تماس واقعی شما با خداوند می باشد. خداوند از طریق من، هم اکنون با شما صحبت خواهد کرد . البته چند سال پیش این چنین موضوع، را مطرح نمی کردم، و دلیل که الآن آن را بر زبان می آورم، این است که شخصاً چنین گفتگویی را داشته و بنابراین می دانم که این کار ممکن است. نه تنها این ممکن است، بلکه چیزی است که تمام مدت در حال اتفاق افتادن است، درست در همین جا و در همین لحظه.

حق تکثیر:
‏‫ت‍ه‍ران‌‬‏‫: دای‍ره‌، جلد دوم (چاپ سیزدهم و چهاردهم: ۱۳۸۹)

» کتابناکهای مرتبط:
پایان دوران ظلمت
خطای رومئو
عجیب ولی واقعی

نسخه ها
4.5 / 5
با 31 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 6
۱۳۸۹/۰۹/۰۶


پاسخنگارش دیدگاه
hmdhjvd
Member

واقعا عالی بود و خیلی چیزها فهمیدم...
نقل قول  
fatemeh2010
Member
سلام جلد 1 کتا ب جالبی بود اما در ک آن برایم خیلی سخت چند بار باید هر جمله آن را میخواند م تا بفهم کاشکی کسی پید امی شد تو جامعه خودمان و نقدی بر امثال این کتابها می نوشت تا بفهیم چقد راز مطالب این راست یا دروغ است
نقل قول  
amir1123
Member
کتب نيل به نظر حقير مکاشفه ميباشد ولي خيلي جالب وخواندنيست.اولوآخرم يار.
نقل قول  
farhad1
Member
انتظار داشتم جلد1 آن را هم پیدا کنم .
نقل قول  
farima64
Member
خیلی کتاب جالبیه من که خیلی به زندگی امید وار شدم واقعا متشکرم
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You