رسته‌ها

داستان هایی از بارش مهر و مرگ

داستان هایی از بارش مهر و مرگ
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 59 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 59 رای
کتاب داستان هایی از بارش مهر و مرگ عنوان پنجگانه از عباس نعلبندیان است این کتاب که پنج نمایشنامه کوتاه پیوسته است از سری کتاب های کارگاه نمایش است که توسط نویسنده به اجرا در آمد. نمایشنامه دارای 5 روایت کوتاه است و مطابق آثار عباس نعلبندیان از هیچ قانونی پیروی نمی کنند البته بجز قانون خود نویسنده.

از متن کتاب:
یک اتاق با وسایل ساده یک زندگى فقیرانه. یک رادیوى خیلى بزرگ کهنه. یک گنجه چوبى. یک فرش کهنه بر زمین. در سمت چپ، یک رختخواب پهن شده با لحاف. چند بالش. کمى خرت و پرت روى سر بخارى. یک در سمت راست. یک لامپ روشن آویزان از آسمانه. لحاف تورى روى تشک افتاده، اندام انسانى در زیر آن نهفته است. مادر و دختر در سمت راست، کنار هم ایستاده اند. سر و وضع دختر پریشان و لباسش نامرتب است...
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Mojtaba
آپلود شده توسط: Mojtaba
۱۳۹۹/۰۱/۰۴
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
78
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی داستان هایی از بارش مهر و مرگ

تعداد دیدگاه‌ها:
1
یادش بخیر. چهار پنج سال پیش محمد رضایی راد اجرای معرکه‌ای از این اثر روی صحنه برد. این تنها اجرایی بود که از آثار نعلبندیان دیده‌ام. دریغا نعلبندیان می‌توانست خیلی بیشتر از اینها زندگی کند، قلم قوی و بسیار تلخی داشت و از هیچ‌کس تقلید نمی‌کرد. شنیده‌ام فردوس کاویانی (که عمرشان دراز باد) در اواخر عمر نعلبندیان مجوز اجرایی اثری از نعلبندیان را گرفت، اما انگار دیگر کار از کار گذشته و نعلبندیان به انتها رسیده بود. حیف او بود.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.