رسته‌ها

ناخدا برای ناهار بیرون رفته و ملوان ها کشتی را در اختیار گرفته اند

ناخدا برای ناهار بیرون رفته و ملوان ها کشتی را در اختیار گرفته اند
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 65 رای
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 65 رای
✔️ کتاب «ناخدا برای ناهار بیرون رفته...» یک اثر ادبی نیست. اما درباره‌ی زنده‌گی نویسنده‌ای‌ست که بخشی از ادبیات آمریکا، مربوط به اوست. کتاب حاوی یادداشت‌های سه سال آخر زند‌گی چارلز بوکوفسکی‌ست. او درباره‌ی روز‌هایش نوشته، راجع به الکل و بقیه‌ی چیز‌های مزخرف و خوب زند‌گی. بوکوفسکی همیشه راه خودش را رفته. مثل هیچ نویسنده‌ای نیست. او روشن‌فکر نیست. به همه‌ی شاعر‌ها و روشن‌فکر‌ها می‌خندد. حسابی دست‌شان می‌اندازد. و همیشه تحسین می‌شود. چون ادا در نمی‌آورد. می‌تواند تو را بخنداند، به تامل وادارد و کمی زندگی‌ات را تغییر دهد.

کتاب مجموعه‌ای‌ست از 33 یادداشت که آقای بوکوفسکی در فواصل زمانی نه‌چندان منظمی دست به نوشتن‌شان زده است. در ضمن، کتاب مصور است. بطور مرتب عکس‌هایی از نوسنده در آن به چشم می خورد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
188
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
houmer
houmer
1389/08/19

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی ناخدا برای ناهار بیرون رفته و ملوان ها کشتی را در اختیار گرفته اند

تعداد دیدگاه‌ها:
5
ممنونم از سایت بسیار خوبتون ... موفق باشید
طبیعت عریان بوکوفسکی چنان به انسان آموزش بی پرده نویسی میدهد که مدام انسان می خواهد یاداشت روزانه اش را بدون پرده در اختیار دیگران بگذارد . البته نقش الکل در بی پروایی نوشته ها را نمی توان نادیده گرفت.لذت بردم باتشکر از homer
عالی بود.چند بار خوندمش.اون قدر بی رو دربایستی خودش را و دنیا را به چالش می کشه که ادم شاخ در میاره! مطمئنم خیلی از ما حتی توی دفتر یادداشت خصوصی خودمون هم جسارت این طور نوشتن را نداریم، اونم توی جامعه ای که برای هر اظهار نظر، حرف را باید صد بار مزمزه کرد مبادا به کسی بر بخوره! نتیجه شده همین مملکت جا نماز اب کشی و به به و چه چه که روشنفکرش هم اهل مجامله و دست به عصا راه رفتنه!
عالی بود
از مترجم محترم و شما که کتابو آپلود کردید
بسیار سپاسگذارم
ناخدا برای ناهار بیرون رفته و ملوان ها کشتی را در اختیار گرفته اند
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک