رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
قصه های بابام
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 516 رای
نویسنده:
مترجم:
احمد شاملو
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 516 رای
مجموعه داستان مرتبط

ارسکین کالدول نویسنده برجسته آمریکایی در سال 1903 متولد گردید. او از دو دانشگاه مشهور «پنسیلوانیا» و «ویرجینیا» دانشنامه گرفته است. در جوانی مدتی به آمریکای مرکزی سفر کرد و وقت خویش را به ولگردی و کارهای گوناگون ازقبیل خبرنگاری و بازی فوتبال حرفه ای گذراند. هر روز به کار جدیدی دست می زد ولی در هیچ یک از شغل هایی که پیشه خویش ساخت موفقیت قابل توجهی کسب ننمود تا دوباره به اتازونی بازگشت و این بار تصمیم گرفت که نویسنده شود. بدین جهت آغاز مطالعه کرد و مدت های مدید نیز به آثارش توجهی نشد، تا عاقبت و به تدریج بر اثر نوشتن تعداد زیادی داستان و مقاله در روزنامه های مختلف مشهور شد و آثارش مورد توجه و قبول مردم واقع گردید. کالدول ازجمله نویسندگان آمریکایی است، که ادبیات قرن بیستم را آن طور که باید ترقی دادند. آثارش همه مملو از ریشخند و طعنی است که طبقه مخصوصی از اجتماع را مورد تحقیر قرار می دهد. این طبقه در کتاب های کالدول آدم هایی هستند که وجود دیگران را برای آسایش خویش ناچیز می شمرند.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
hamid
آپلود شده توسط: hamid
۱۳۸۷/۰۸/۰۳
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی قصه های بابام

تعداد دیدگاه‌ها:
16
بابا این کتاب که دیگه تو بازار پیدا نمیشه. اجازه بدید دانلودش کنیم دیگه...(?)(?)(?)(?)
ارسکین کالدول (تولد ۱۹۰۳ م) نویسنده معاصر آمریکایی است،در جوانی به شغل های مختلفی دست زد ولی موفقیتی پیدا نکرد تا اینکه عاقبت الامر نویسنده شد.آثار مهم وی عبارتند از: جاده تنباکو-غوغای ژانویه-یک وجب خاک خدا-دست مطمئن خدا-خانه ای در کوهستان-گرتا-راههای جنوب-اسمش را تجربه بگذار-بازی-مکانی به نام استرویل-زمین حزن آور-سرتاسر شب-شمال دانوب-آفتاب جنوبی-حرامزاده-احمق بیچاره-مسافر-سرزمین آمریکا-مسکو در زیر آتش-در تمام شب
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.