رسته‌ها
اقوام هلاک شده
امتیاز دهید
5 / 3.9
با 75 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 3.9
با 75 رای
.
تعدادصفحه: 174 - [مصور به صورت رنگی]

کتاب در نه فصل به بررسی سرنوشت اقوامی می پردازد که کتاب ما مسلمانان قرآن در مورد آنها اشاره ای داشته اند، و با انجام کارهایناشایست و ... سرانجام توسط عذاب الهی نابود شده اند. نویسنده در این کتاب به صورت کاملاً علمی و همچنین همگام با روایات و آیات قرآن کریم همراه با تصاویر رنگی بسیارعجیب از مکان زندگی آنها، به پرسش های بسیاری که برای علاقمندان به تاریخ گذشتان ایجاد شده اند، پاسخ داده است. و تنها گوشه ای از اعجاز قرآن را برای ما روشن نموده است. توفان حضرت نوح(ع)، محل زندگی قوم لوط، سیل عرم و قوم سبأ، حضرت سلیمان و ... عنوان فصلهای کتاب اند.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
ramin12345
آپلود شده توسط: ramin12345
۱۳۸۹/۰۶/۱۴
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
177
فرمت:
PDF
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی اقوام هلاک شده

تعداد دیدگاه‌ها:
13
بذار یه مثال بزنم.... مثلا تو یه جاده ای یه جوون بر اثر بی دقتی و یه اشتباه کوچیک تصادف میکنه و سرنشینای ماشین خودشو و چندین اتومبیل دیگه رو و شاید ده ها نفر رو به کام مرگ بکشونه...شایدم یه ادم بیگناه هم بینشون باشه یا بچه یا پیرمرد و پیرزنی که اصلاا تقصیری ندارن ولی نباید گفت ای بی عدالتیه....چون هر عملی یه عکس العملی داره اینم مث قانون طبیعته...شما یه سنگی رو پرت میکنی حالا معلم نیست به سر کدوم بی گناهی میخور[spoiler][spoiler][/spoiler][/spoiler]ه و اون میمیره ولی شما تقصیر داشتی اون گناهی نداشت....این کشته شدن اون بیگناه هم به پای شما نوشته میشه...عذاب قوم لوط هم که بر اونها نازل شد و شاید چندین بی گناه رو هم کشت به پای گناه اون قوم و گناهکارا نوشته مبشه.... خدا در قرانش میگه هر بدی به شما میرسه از ناحیه خودتونه وهرخوبی از ناحیه خخداست... مثل قضیه عمل و عکس العمل.این قانونیه که خدا گذاشته حالا شما با این قانون ادم بکشی گناهش به پای شماست...ولی میشه با این قانون هزاران ادم رو هم به زندگی برگردونی.
بذار یه مثال بزنم.... مثلا تو یه جاده ای یه جوون بر اثر بی دقتی و یه اشتباه کوچیک تصادف میکنه و سرنشینای ماشین خودشو و چندین اتومبیل دیگه رو و شاید ده ها نفر رو به کام مرگ بکشونه...شایدم یه ادم بیگناه هم بینشون باشه یا بچه یا پیرمرد و پیرزنی که اصلاا تقصیری ندارن ولی نباید گفت ای بی عدالتیه....چون هر عملی یه عکس العملی داره اینم مث قانون طبیعته...شما یه سنگی رو پرت میکنی حالا معلم نیست به سر کدوم بی گناهی میخوره و اون میمیره ولی شما تقصیر داشتی اون گناهی نداشت....این کشته شدن اون بیگناه هم به پای شما نوشته میشه...عذاب قوم لوط هم که بر اونها نازل شد و شاید چندین بی گناه رو هم کشت به پای گناه اون قوم و گناهکارا نوشته مبشه.... خدا در قرانش میگه هر بدی به شما میرسه از ناحیه خودتونه وهرخوبی از ناحیه خخداست... مثل قضیه عمل و عکس العمل.این قانونیه که خدا گذاشته حالا شما با این قانون ادم بکشی گناهش به پای شماست...ولی میشه با این قانون هزاران ادم رو هم به زندگی برگردونی.
یک سوال : اگر تورات نبود این همه افسانه را چه کسی خلق می کرد
من این کتاب و هنوز نخوندم ولی در مورد خشم خداوند باید بگم که وقتی وعده عذاب الهی برسه تمام گناهکارانی که پیش از این انذار داده شده بودند ولی به گفته خداوند توجه نکردند به اراده خداوند گرفتار عذاب می شوند. و اون بچه های طفل معصومی که شما براشون دل سوزانده اید در صورت زنده ماندن همانند پسر بچه ی داستان خضر ع و موسی ع که موجب گمراهی بقیه بود حتما به بی راهه های والدینشون می رفتند. بهتره در هیچ کاری از خدا و پیامبر و ائمه معصومینش جلو نیفتیم !
کتاب خیلی خوبیه! در مورد خشم خدا و خشم انسان: بچه ی معصوم گناهی نداره! اما هر چیزی که خدا بخواهد همان حق است. چون که تمام هستی تو بسته به اوست! البته ان بچه در جهان دیگر دوباره امتحان خواهد شد و بهشتی یا جهنمی خواهد شد!!!
البته در بادیهء اعراب بدوی (بادیه نشین) چیزی به عنوان تاریخ وجود نداشته یا بهتر بگویم روحانیون مذاهب سامی (اسلام و یهود و یسوعیت) بهتر میدیدند که با تلفیق واقعیات تاریخی و داستان های اساطیری مردم را ابتدا مخمور و نهایتاً بندهء نظام خودکامهء آن دوران کنند. اما باید گفت نباید هرچه را که مردم مذهبی (البته مذهب سامی) از کتب مذهبیشان درمیاورند مانند وحی منزل به خاطر سپرد. بلکه باید با دید غیر متعصب و واقع بینانه به مطالعهء وقایع تاریخی پرداخت.
ممنون titijaan عزيز از اطلاعاتي كه راجع به آقاي هارون يحيي دادي. پس ايشون قبل از اينكه من بهش پيشنهاد كنم يه بوقچي ماهر بوده! نمي دونستم ;-)
صرفا جهت اطلاع دوستان! 1- هارون یحیی (که نام واقعی اش عدنان اوکتار است) دانشمندی ترکیه ای است. 2- ایشان روحانی (و به تعبیر یکی از دوستان، آخوند) نیست. 3- حدودا 55 سال سن دارد. 4- بیش از یکصد و پنجاه اثر تالیف کرده است. 5- کتاب های وی تاکنون به بیش از 57 زبان ترجمه شده، و میلیون ها نسخه از این کتاب ها چاپ و منتشر شده است. 6- مطالعه کتاب های وی را در باره فراماسونری، نظریه تکامل داروینی، و معجزات علمی قرآن مجید به دوستان توصیه می کنم. 7- کلیه کتابهای وی به زبان انگلیسی (و تعدادی زبان های دیگر از جمله فارسی) در اینترنت موجود است که می توان بدون هیچ محدودیتی آنها را دانلود کرد. 8- نشانی سایت دانلود: http://us1.harunyahya.com/Detail/T/EDCRFV/productId/965/THE_COMPLETE_WORKS_OF_HARUN_YAHYA با عرض معذرت از طولانی شدن این کامنت.
به اين آقاي هارون يحيي پيشنهاد مي كنم بره بوقچي مسابقات فوتبال بشه. استعداد خوبي داره حتما پيشرفت مي كنه
فرق خشم خدا با خشم انسان چيه كه تر و خشك رو با هم مي سوزونه. بچه ي شيرخواره گناه ميكنه كه سقف مياد سرش؟ به فرض محال هم كه گناه كنه.آيا گناه همه با هم يكسان هست كه يك جور مجازات بشن؟
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.