رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.
محاکمه بهمن
امتیاز دهید
5 / 3
با 1 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 3
با 1 رای
ج‍ری‍ان دادگ‍اه س‍ی‍د ع‍طاآال‍ل‍ه م‍ه‍اج‍ران‍ی م‍دی‍ر م‍س‍وول ه‍ف‍ت‍ه‌ن‍ام‍ه ب‍ه‍م‍ن‌، ب‍ه‌ان‍ض‍م‍ام ت‍ص‍م‍ی‍م ه‍ی‍ات م‍ن‍ص‍ف‍ه آرا ش‍ع‍ب‍ه دادگ‍اه ع‍م‍وم‍ی‌... و م‍طال‍ب اس‍ت‍ن‍ادی ش‍اک‍ی‍ان‌

کتاب حاضر، ششمین نوشتار از "مجموعه اسناد حقوقی مطبوعات ایران" است که طی آن جریان محاکمه و دادگاه سید عطاالله مهاجرانی مدیر مسئول هفته‌نامه بهمن به طبع رسیده است. تصمیم هیات منصفه، آرای شعب دادگاه عمومی و تجدید نظر استان تهران، لوایح تجدید نظرخواهی و مطالب استنادی شاکیان پرونده از دیگر مطالب کتاب است. "بهمن"در اصل به علت شکایت روزنامه رسالت و جامعه روحانیت مبارز توقیف شد. شاکیان معتقد بودند که مطالب مندرج در "بهمن" مبنی بر کمک گرفتن جامعه روحانیت به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از وارد نندگان اتومبیل برای شرکت در انتخابات نوعی توهین و کذب بوده است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
شازده
شازده
1403/03/05
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی محاکمه بهمن

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
محاکمه بهمن
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک