رسته‌ها
راهنمای برنامه های عدالت ترمیمی
امتیاز دهید
5 / 4
با 2 رای
امتیاز دهید
5 / 4
با 2 رای
تنظیم و تدوین: یونیسف

دیباچه:
این کتاب راهنما توسط ایوون دندوراند (Yvon Dandurand) مدیر تحقیقات دانشگاه فریزر ولی (Fraser Valley) کانادا و استادیار مرکز اصلاح قانون کیفری و سیاست عدالت کیفری و کورت تی گریفیتز (Kurt T. Griffiths) استاد دانشکده جرم شناسی دانشگاه سیمون فریزر کانادا برای دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد تهیه شده است.
این کتاب راهنما در جلسه گروهی از کارشناسان که از سی ام تا سی و یکم ژانویه ۲۰۰۶ در دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل در وین برگزار شده بود، مورد بازبینی قرار گرفت. دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد بدینوسیله از همکاری کارشناسانی که در این جلسه شرکت داشتند و نامشان در زیر می آید سپاسگزاری می کند: ایوو آرتمن (Ivo Artsen) هاضم علی (Hazem Aly) الیاس کارانزا (Elias Carranza) بوربالا فلجی (Borbala Pellegi) کیتیپونگ کیتا یاراک (Kittipong Kittayarak) پال مک کولد (Paul McCold) چینو اوبیا گوو (China Obiagwu کریستا پلیکان (Christa Pelikan) آن اسکلتون (Ann Skelton) آدام استاپلتون (Adam Stapleton پاول استرن (Pavel Stern) دانیل فان نس Daniel van Ness) و مارتین رایت (Martin Wright).
دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد همچنین مایل است از حمایت دولت کانادا در شکل گیری این کتاب سپاسگزاری نماید. در خاتمه باید ذکر شود که مرکز بین المللی اصلاح قانون کیفری و سیاست عدالت کیفری پشتیبان مهم تلاشهای دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد در حوزه عدالت ترمیمی بوده است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
106
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
HeadBook
HeadBook
1403/03/07
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی راهنمای برنامه های عدالت ترمیمی

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
راهنمای برنامه های عدالت ترمیمی
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک