رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

مطالعه تطبیقی انقلابها: از کرامول تا کاسترو

مطالعه تطبیقی انقلابها: از کرامول تا کاسترو
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 10 رای
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 10 رای
برگرفته از یادداشت مترجم:
کتاب انقلابها: مطالعه تطبیقی از کرامول تا کاسترو، شامل مجموعه ای از مقالات تحقیقاتی و اصیل است که آقای لورنس کاپلان با همکاری خانم کرول کاپلان به گردآوری آنها همت گماشته است. آنان در ارتباط با هر یک از انقلابهای عمده ای که در جهان به وقوع پیوسته است، مناسبترین مقاله یا مقالاتی را برگزیده اند که با زبان ساده و علمی و از دیدگاه های متفاوت به توصیف و تحلیل انقلابها پرداخته اند. این مقالات را انقلابیون برجسته و یا محققان و صاحبنظران سرشناس انقلابها تدوین کرده اند. مطالعه این مجموعه از مقالات بسیار معتبر نه تنها برای محققان انقلابها و مدرسان و دانشجویان کلاسهای دروس تغییرات اجتماعی، توسعه و انقلاب ضروری است بلکه برای هر کسی که بخواهد درباره انقلابهای جهان شناخت و دیدی تاریخی و تطبیقی پیدا کند، بسیار سودمند است.
در این کتاب مکانیسم، یعنی علل و عوامل و نحوه تاثیر آنها بر جنبش های اجتماعی و انقلابها و دینامیسم یعنی روند، جهت و نتایج آنها با بینش و روشی تاریخی و تطبیقی مورد توجه قرار گرفته اند...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی مطالعه تطبیقی انقلابها: از کرامول تا کاسترو

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
مطالعه تطبیقی انقلابها: از کرامول تا کاسترو
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک