رسته‌ها
در آغوش ظلمت
امتیاز دهید
5 / 4
با 17 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4
با 17 رای
سفری درون ذهن تاریک انسان

از متن کتاب:
با من حرف نزن پدرسگ دهاتی. معلوم نیست از کدوم جهنم دره ای اومده تو شهر. اه اه اه، حالم بهم خورد. الانه که بالا بیارم. بوی گه بدنش کم بود، گاله رو هم باز کرد. یعنی بقیه نمی فهمند که این بو میده؟ ای خدا... زن و بچه اش چی می کشن؟ پدر سگ با همین بو با زنت می خوابی. البته زنش هم حتما مثل خودشه. بوی گه میده حتما. بچه هاش هم حتما مثل خودش هستن. بوی لجن میدن. حتما بابا مامانش هم همینطور بودن...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
356
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
ALITAKER
ALITAKER
1402/03/25

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی در آغوش ظلمت

تعداد دیدگاه‌ها:
10
تنها کتابی است که دیدم فقر را به عریان ترین شکل‌اش به نمایش می گذارد.در این کتاب نه خبری است از جملات شیک و مثبت و نه خبری است از امید و کلماتی قلنبه سلنبه.در این کتاب فقط نفرت دیدم و چهره‌ی کثیف فقر.
نظرم عوض شد. یعنی تنها کتابی بود که موقع خواندنش حالم بد شد. آخه چقدر مضخرف بود.
این آقای طباخیان به نظر من موجودی عجیب و در خارج از قالب انسانی زندگی میکند و تفکر دارد.هم کتابهایی که ترجه کرده هم کتابهایی که نوشته.انسان را از کتابخواندن بیزار میکند.
دقیقا بخدا یعنی کتابهاشو خوندم حالت تهوع گرفتم. چقدر آدم مریضی هست
ممنون از آقای طباخیان. من نظر منفی دوستان رو درک نمیکنم. اگه از محتوای یه کتابی خوشتون نمیاد ، دلیل نمیشه کتاب فاقد ارزش باشه. کتاب خوبی بود به نظر من.
ارزش کتابها به این است که آموزنده باشند و یا حداقل سرگرم کننده باشند. این کتابها نه ارزش آموزشی و یا اخلاقی دارند و نه حتی کسی می تواند جز نفرت و حال تهوع از آن ها پیدا کند.
من فقط برای نوشتن نظر برای این کتاب نحس ثبت نام کردم.نویسنده این اثر باید اعدام بشه.من تازه متوجه شدم که نویسنده این کتاب یه سری کتاب ضداخلاقی دیگه هم ترجمه کرده.واقعا اینجور آدمای روانی نباید جایی توی جامعه داشته باشن.واقعا متاسفم برای این سایت که اینطوری این مزخرفات رو منتشر میکنه.
نمیدونم چی بگم.بعد از خوندن این کتاب هم حس اینو داشتم که کثیف ترین چیزی بود که خوندم،هم حس اینکه بهترین کتابی بود که تا حالا خوندم.خیلی عجیب بود.
آره واقعاً. ذهن رو خراب می کنه و وقت رو تلف. کتابی غیراخلاقی و مضر هست.
حیف امتیازم که بابت این کتاب آشغال دادم .
در آغوش ظلمت
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک