رسته‌ها
قرآن فهمی
امتیاز دهید
5 / 3
با 3 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 3
با 3 رای
کتاب قرآن فهمی اولین کتابی است که روش تلاوت حقه قرآن را برای عموم انسانها ، که از قرآن گرفته شده ، مطرح و شرح و آموزش می دهم. بنابر آیات قرآن هر انسانی می تواند بدون علم و تقوا متذکر و متدبّر در قرآن گردد، و امّا قرانهاست حتی مسلمانان متذکر و متدبّر قرآن نگشتند،و نگارنده پس ۱۸ سال تفحص و تحقیق در آیات قرآن روشی که خداوند در قرآن تعبیه فرمود را یافته و در کتب و مقالات خود شرح و آموزش داده است
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
220
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
kanonmobin13
kanonmobin13
۱۴۰۲/۰۱/۱۴

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی قرآن فهمی

تعداد دیدگاه‌ها:
10
تمام افرادی که خود را پیامبر و برگزیده خدا نامیدند، همه ادعا کردند که هدف رسالتشان گسترش برادری، انسان گرایی، صلح و دوستی‌ بین افراد بشر و رستگاری آنها و نیز ایجاد همبودگاهی بهتر و آسوده تر برای بشریت بوده است. ولی‌ از آغاز تاریخ پیدایش دین و مذهب در دنیا تاکنون، هیچ دیدمانی در جهان ما بیش از دین و مذهب، سبب برادرکشی و خونریزی بین افراد بشر نشده و بین همه ادیان ابراهیمی هیچ دینی بیش از اسلام، فرنود فتنه، آدمکشی و خونریزی نشده است. تازش تازی ها به سرزمین ایران در حدود 1400 سال پیش و تحمیل اسلام، دین بیابانی و خرافاتی آنها به مردم ایران زمین، آنچنان خفقان ژرف و ریشه داری در فرهنگ کشور ما نهادینه کرده است که نویسندگان و اندیشمندانی که در یکهزار و چهارصد سال پیش به این سو، مغز پویایشان با دانش و آگاهی و دست های پربارشان با هنر خامه زنی موهبت یافته بود از گفتارهای مشهوری که می گویند «گذشته چراغ راه آینده است» غافل ماندند و نه تنها حقایق رویدادهای تاریخی اسلام را از مردم ما پنهان نگاه داشتند، بلکه حتی آنها را دگردیس کردند و در راه خرافه پراکنی اسلامی بکار بردند.
به دوستان کتاب از بادیه نشینی تا امپراطوری دکتر مسعود انصاری رو پیشنهاد میکنم.
جدا از ادعاهای از روی حب و بغض و غیر مستند و به کارگیری واژگان بی معنای دساتیری آیا واقعا اسلام از آیینی که در دوره ساسانی در این کشور جاری بود خرافی تر بوده؟
صد البته که بله هم خرافی تر و هم مرتجع تر و واپسگراتر مستندات تاریخی بسیار در این خصوص موجوده
کلی گویی که فایده نداره میشه با یک مطالعه تطبیقی نه چندان سطح بالا حداقل در موارد مشخص و محدود این رو تا حدی نشون داد و اشاراتی به این موارد مستند کرد
موارد بسیار در این خصوص همونطور که در بالا هم اشاره شد به کتب دکتر انصاری مراجعه کنید ، از جمله : نگاهی نو به اسلام ، الله و اکبر ، از بادیه نشینی تا امپراطوری
جواب کلیه شبهاتتون مستند در داخلشون آورده شده
و من الله التوفیق
میشه به مورخان معتبر مراجعه کرد و نه افرادی که علاوه بر صراحت در مغرض بودن تحریف گر هم هستند
گویی جنگ جهانی اول و دوم را دینداران و مذهبیون راه انداختند . انگار جنگ ویتنام و بمباران هیروشیما کار دینداران بوده . اصلا افرادی چون لنین و هیتلر و مائو دلیل مذهبی برای جنایت هایشان داشتند . حتما چنگیز و اسکندر مقدونی ( که خودش را پسر خدا معرفی میکرد و پیرو مذهبی نبود) در راه خدا جنگیده اند ؟
در ضمن شما گفتید اسلام بیشترین کشتار را داشته . بهتر است به تاریخ جنگ های صلیبی و فتح اسپانیا و .... بنگرید و به جنایات مسیحیان که خود غربی ها به آن اعتراف داشتند و جوانمردی و اخلاق مداری صلاح الدین ایوبی بنگرید .
در زمان حمله اعراب به ایران نیز دو طیف مادی گرا و اسلامگرا بودند که طیف مادیگرا و غنیمت گرا تعدادشان بیشتر بود. این عده به دختر پیامبر اسلام و نوه اش هم رحم نکردند اگر در رفتار با ایرانیان رئوفت نشان میدادند عجیب بود.
به همه ایرانیان ( چه ایرانیان درون مرزهای کنونی و چه ایرانیان گستره ایران بزرگ ) پیشنهاد می کنم که قرآن را ، به فارسی ( و نه به عربی که در نمی یابیم ) بخوانید . با خواندن آن به فارسی ، بسیاری چیزها را که نمی دانستید ، در خواهید یافت.
اتفاقا مشکلش در ترجمه های فارسیه. خیلی اشتباه و نقص هست در ترجمه ها و باعث شده افرادی که اهل پژوهش نیستن به خطا بیفتن و بعضی افتراها به قرآن وارد کنن. ترجمه فولادوند و یا اپلکیشن قرآن حکیم عبدالعلی بازرگان مناسبن.جواب همه اشتباه های منکران و منتقدان رو داده
شما خودتان می نویسید و خودتان هم نوشته خود را پسند می کنید ! شگفتا !
PDF
۴,۳۳ مگابایت
۱۵۰۰۰ تومان
قرآن فهمی
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک