رسته‌ها
نکروفیلیاک: مرده خواه
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 14 رای
نویسنده:
مترجم:
علی طباخیان
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 14 رای
این کتاب به هیچ عنوان برای افراد زیر ۱۸ سال مناسب نیست.

نکروفیلیاک داستان مردی است که تجریبات خویش را در ارتباط با مردگان بیان می کند.

آیا تاکنون نام نکروفیلیا یا مرده خواهی را شنیده‌اید؟ رابطه‌ی جنسی با جسد می‌تواند از عجیب‌ترین چیزهایی باشد که به ذهن هر کسی خطور می‌کند. چطور ممکن است یک فرد دست به برقراری رابطه با یک جسد بزند؟ مرده خواهی می‌تواند علل پیچیده و مختلفی داشته باشد و در عین حال ممکن است علت اصلی آن مشخص نباشد. ولی مرده خواهان ویژگی‌های مشترکی دارند که از گذشته‌ی آن‌ها نشأت می‌گیرد و ویژگی‌های مشترک دیگری هم هستند که آن‌ها را دسته بندی‌های مختلفی از اختلالات جنسی قرار می‌دهد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
79
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
ALITAKER
ALITAKER
1401/06/07

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی نکروفیلیاک: مرده خواه

تعداد دیدگاه‌ها:
7
از جنبه ادبی داستان که بگذریم، بد نیست که با شناخت خطرات یا تهدیداتی که در دنیای امروزی به شکل فزاینده ای افزایش پیدا کرده اند کمی آگاه تر شویم.
برای من که پژوهشگر وب تاریک هستم و چندین ساله که در این محیط، انواع خیم های روانی و ذهنی رو از نزدیک دیده و لمس کرده ام دیدن چنین کتبی نوید بخش آگاهی و دانش هست ولاغیر.
"هر کتاب فرصت یک زندگی تازه"
زمانی دور این شعار کتابناک بود.زمانی که کتابناک شور و رونق و وزانتی داشت و کم و بیش محل بحث و تبادل افکار زیر کتاب ها نیز بود.
اما اگر کسی در مجرای فاضلاب آب شیرین و گوارا توانست پیدا کند از مکتوبات چرک و تهوع آوری که از ذهن های بیمار و مفلوک و روح های درمانده و از هم پاشیده ی امثال این نویسنده و مترجم تراوش کرده نیز می تواند فرصت یک زندگی تازه پیدا کند!
جناب مسئول سایت ، خاصیت چنین مکتوبی جز جنباندن کثیف ترین امیال بشر چیست و شرح پر شور و تاب کامجویی جنسی از پیکر بی جان و پوسیده ی یک کودک شش ساله چگونه قرار است فرصت یک زندگی تازه به خواننده بدهد؟
از قدیم گفته اند حرمت امامزاده با متولی آن است.باور کن هر چیز مکتوبی کتاب محسوب نمی شود و ارزش نشر ندارد.
مقصود از یک زندگی تازه این نیست که شبیه ائمه‌ی اطهار بشوید، مقصود آنست که با دیدگاه‌ها، جهان‌بینی‌ها و زوایای دیگر و نامعهود چیزها و کسان آشنا شوید. این کتاب هم هرچند آن را نخوانده‌ام ولی گویا چنین تجربه‌ای را به خواننده می‌دهد.
اینکه کتابناک کتاب‌سازی‌های بی‌محتوا را نباید نشر دهد حرف درستی است ولی این، یک کتاب است که حتی اگر گیرم کثیف‌ترین امیال را در شما بیدار می‌کند، بازهم اثری بر شما گذارده است.
دم علی طباخیان گرم که یک تنه دارد بار سنگین معرفی ادبیات ساد و شبه‌ساد را به دوش می‌کشد.
چه توجیه بی مایه ای.هر چیزی اثری بر انسان گذاشت حتی اگر آن اثر صرفا پاشیدن لجن متفعن به روح و روان انسان باشد شایان توجه است؟
به این ترتیب هر کس جیب شما را هم زد یا به شما تجاوز جنسی کرد شایان توجه است چون اثری بر شما گذاشته!
ضمنا یاد بگیرید اول چیزی را بخوانید بعد تجربه ای که به خواننده می دهد را تفسیر کنید!
فک کنم از اسم و عکس کتاب محتوای کتاب معلومه و شما باز هم انتخاب کردید که این کتاب رو بخونید
خواندن این داستان باعث شد از ادمهای اطرافم بیشتر بترسم . و اینکه مطمئن بشم چقدر دوران کودکی کی ادم میتونه ربزرگسالیش نقش داشته باشه و همینطور این ترس هم به ترسهام از انسانها اضافه شد . ادمیزاد واقعا موجود عجیبیست !
برای من جالب نبود.فکر اینکه همچنین انسانهایی با این تمایلات وجود دارند آدم رو میترسونه
نکروفیلیاک: مرده خواه
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک