دنیا بازیچه یهود

دنیا بازیچه یهود

.
قوم یهود به بنی‌اسرائیل نیز معروف هستند یعنی فرزندان اسرائیل.
اسرائیل کیست؟
اسرائیل لقب حضرت یعقوب فرزند اسحاق است.
حضرت یعقوب دارای دوارده فرزند بود که یهود از نام چهارمین فرزند ایشان یعنی یهوذا گرفته شده است.
یهوذا و برادرانش به اتفاق پدرشان یعقوب در کنعان زندگی می‌کردند، البته پس از توطئه به قتل رساندن حضرت یوسف که یهوذا نیز در آن دست داشت، برادران یوسف فلسطین را به قصد مصر ترک کردند.
این مهاجرت زمانی صورت گرفت که مصر مملکتی پرجمعیت و با ثروت به‌شمار می‌رفت به همین دلیل است که: حاکم چنین مملکتی گوئی بر کل جهان حکومت می‌کند... .

حق نشر: س‍ل‍س‍ل‍ه‌ ‏‫، ۱۳۸۲

» کتابناکهای مرتبط:
ایرانیان یهودی
Judaism: History, Belief and Practice
دین و دولت در اسرائیل

نسخه ها
PDF
حجم: 899 کیلوبایت
تعداد صفحات: 10
3.7 / 5
با 186 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 80
۱۳۸۹/۰۴/۳۰


پاسخنگارش دیدگاه
به نظر من این کتاب اصلا توهم توطئه نیست بلکه واقعیتی است که با آن روبرو هستیم و هنر یهود این بوده که خود را مخفی نگه دارد و در خفا اهداف خود را جلو ببرد و هر کس را که به افشا گری می پردازد به توهم توطئه متهم کند.
نقل قول  
vasekara
Member
دوستان شما را به دیدن این لینک دعوت میکنم.
داستانهایی جالب از کتاب مقدس مسیحیان و یهودیان.
به دیدن اش می ارزد.
http://www.vaaaay.blogfa.com/
نقل قول  
noornikdel
Member
حتی اسم این کتابم قابل تحسینه
نقل قول  
kdt
Member
بسم الله الرحمن الرحیم لعنت خدا بر شیاطین تاریخ جن و انس از آغاز تا به کنون فراموش نکنیم شیطان وجود دارد و دشمن قسم خورده ماست تا پایان دنیا و اگر لحظه ای چشمانمان را به هر دلیلی ببندیم او کارش را خواهد کرد و چون خود به خاطر غرور رانده شد مغرورترین قوم را انتخاب کرد تا از طریق آنان بر زمین فساد کند و افرادی که نژادپرستر از یهود نیست و انگاه که شیطان رو به انان بیاورد ابتدا دنیا را برایشان زیبا می کند تا ابدیت را از آنان بگیرد. و امروز دجال سوار بر الاغش واضحتر از آن در حال راندن است که حتی بعضی از دوستان با بغض داشتن از هر گروه یا فرقه ای بخواهند خود را به ندیدن بزنند و بهتر است به دلایل همدیگر گوش کنیم و انسان عاقل از نقطه ای که بداند اشتباه کردهباید برگردد و اصرار بر بغض ها و دشمنی های کورکورانه و دلبستن به لذات زود گذر فقط باعث می شود وقتی به خود بیاییم که با طنابی به دم خر دجال بسته شده ایم و فرقی نمی کند از چه گروهی باشیم و چه لباسی به تن داشته باشیم چه بسا علمای امروزی که امام زمان برحق را انکار کنند.
نقل قول  
دنیا بازیچه ی یهود نیست.افکار برخی در دنیا بازیچه ی مشتی توهمات توطئه و ستیزه جویی با یک گروه قومی خاص است که منشا آن افرادی نظیر هایدگر و مریدان وطنی اوست.
نقل قول  
amirermia
Member
ما در جهان یهود داریم تا یهود
یعنی اینکه بعضی از افراد یهودیت را بعنوان یک دین الهی قبول داشته و تابع احکام الهی هستند اما عده ای یهود را سنگر و سپر اهداف شوم خود قرار دادند تا هر غلطی که دوست دارند انجام دهند و این غلط ها می تواند نسل کشی ، کودک کشی ، ترویج افکار و فرقه های شیطانی ، ایجاد رعب و وحشت ، برهم زدن آرامش در جهان با راه اندازی جنگ و .... باشد که به آنان صهیونیست گفته می شود
نقل قول  
jonbesheista
Member
نقل قول از juventus:
مزخرف بود با غرض نوشته بود


توهم بی خیالی که میگن فهمیدم یعنی چی؟ این قدر بدبین یا به عبارتی خوش خیال . کشتن بچه های بی گناه چی با غرض نیست ؟ لطفا مطالعتون و بیشتر کنید .
نقل قول  
sss0100
Member
یهودیت یعنی نژادپرستی
نقل قول  
bardia_ezadmehr
Pro Member
یه زمانی فکر می کردم دنیا بازیچه یهود نیست
الانم فکر می کنم نیست
الان فک میکنم دنیا بازیچه انسان سامی نژاد است
چه عبر چه عرب
نقل قول  
ERPF
Member
نقل قول:
باز هم توهم توطئه!!!!!!!!

+++++++++++++++++++++++++
بر اساس تفکر توطئه این شیطان نبود که ادم را فریب داد که از بهشت رانده شد ( اگر این داستان واقعیت داشته باشد ) بلکه صیهونیست بود
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You