رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
مسائل اساسی ریاضی
امتیاز دهید
5 / 3.7
با 9 رای
نویسنده:
مترجم:
عادل ارشقی
امتیاز دهید
5 / 3.7
با 9 رای
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
ش‍ام‍ل‌ ۱۷۳۹ م‍س‍ئ‍ل‍ه‌ ب‍ن‍ی‍ادی‌ ح‍ل‌ ش‍ده‌ در زم‍ی‍ن‍ه‌ ن‍ام‍ع‍ادلات‌ ق‍در م‍طل‍ق‌، ج‍ب‍ر ت‍ح‍ل‍ی‍ل‍ی‌، ح‍دود، پ‍ی‍وس‍ت‍گ‍ی‌، م‍ش‍ت‍ق‌ و م‍ق‍ولات‌ م‍رب‍وط ب‍ه‌ آن‌، ان‍ت‍گ‍راس‍ی‍ون‌ و ک‍ارب‍رده‍ای‌ آن‌ و...

ارائه مفاهیم، نظریه‌ها و تکنیک‌های ریاضیات به مخاطبان باید با هدف فرا استوارشونده در ذهن آن‌ها انجام گیرد تا گذر زمان نتواند آن‌ها را از ذهن فراگیرندگان بزداید. برای این کار لازم است از اصول دقیق فراگیری استفاده شود. یکی از این اصول و روش‌ها استفاده از مجموعه مسائل و تمرینات است که در تدوین آن‌ها هدف و الگوی خاصی نهفته باشد.
در کتاب حاضر نیز چنین شیوه‌ای دنبال شده است. در این کتاب که توسط گروهی از اساتید ریاضی آمریکا تألیف شده است مفاهیم و نکته‌های ریاضی در قالب مسائل و تمریناتی ارائه شده‌اند که در هر فصل، نسبتاً مشابه هم بوده و به ترتیب از سهولت آن‌ها کاسته می‌شود. این شیوه کمک می‌کند تا فراگیرندگان بتوانند به تدریج نکته‌ها و یافته‌ها را در ذهن خود قوام بخشند و در مواجهه با مسائل پیچیده و مرکب توانمندی ذهنی خود را بروز دهند.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
eastsun
eastsun
۱۴۰۰/۰۶/۰۲

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی مسائل اساسی ریاضی

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.