رسته‌ها
Origami From Around The World
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 642 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 642 رای
شاید تا به حال کلمه اوریگامی را شنیده باشید ، اوری به معنی با اندیشه تا دادن و گامی به معنی کاغذ است. ترکیب آنها با یکدیگر کلمه اوریگامی را می سازد. بنابراین اوریگامی هنر و اندیشه ی تا دادن کاغذ برای خلق شکل های مختلف ، می باشد. هدف این هنر آفریدن طرح‌های جالب از کاغذ با کمک تاهای هندسی است. معنای لغوی این واژه در زبان ژاپنی «تا کردن کاغذ» است و تمام مدلهای کاغذ و تا را در بر دارد، حتی آنهایی که ژاپنی نیستند. اوریگامی فقط از تعداد کمی از تاهای گوناگون استفاده می‌کند، ولی همین تاها می‌توانند به روش‌های گوناگونی ترکیب شوند تا طرحهای متفاوتی ایجاد کنند.
در این کتاب الکترونیکی به طور کلی، این طرحها با یک برگ کاغذ مربع شکل آغاز می‌شود، که هر روی آن ممکن است به رنگ متفاوتی باشد و بدون بریدن کاغذ ادامه می‌یابد. البته بر خلاف باور عمومی، اوریگامی‌های باستانی ژاپن، کمتر سختگیری روی این قرارداد داشته و گاهی از بریدن کاغذ در هنگام آفریدن طرح و یا شروع کردن با کاغذهای مستطیل، دایره، و دیگر کاغذهای غیرمربع استفاده می‌شده است. اگر فیلم فرار از زندان را دیده باشید مایکل با کاغذ یک پرنده درست می کرد که به اون پرنده اوریگامی گفته می شود . در این کتاب 176 صفحه ای مراحل ساخت اوریگامی های مختلف، مرحله به مرحله توضیح داده شده است . این مجله 104 پروژه از قبیل اسب ، فیل ، پرندگان ، قورباغه و ... را شامل می شود. امیدوارم از دانلود کتاب آموزش تصویری اوریگامی یا هنر تا کردن کاغذ لذت ببرید.

تعداد صفحات: 176 صفحه
بیشتر
در کشور شما در دسترس نیست
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
fardad Kazemi
fardad Kazemi
۱۳۸۹/۰۳/۲۹

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی Origami From Around The World

تعداد دیدگاه‌ها:
86
اوریگامی هنر سرگرم شدن و لذت بردن از شادی های کوچکه. از آپلود کننده و سایت ممنونم.
کتاب بسیار خوبی است. نویسنده اسپانیایی است. از اساتید مسلم اوریگامی. دیاگرامها کمی فشرده هستند و باید روی هر پروژه کمی وقت گذاشت. دانلود آن را به علاقمندان اوریگامی توصیه میکنم.
[quote='Howk']لینک دانلودش کجاست؟[/quote]
این کتاب تا بررسی و تایید نهایی از جهت حق نشر لینک دانلود نداره ، تقاضای لینک دانلود نفرمایید. (!)
اوه اوه
ببخشید
الان دیدم حجمش چقدره
25 تا واسه یه کتاب :O
نی نی بیخود میکنه اینو بخواد :D
کتاب خیلی خوبیه . شاید وقتی نی نی دار شدم دانلودش کنم . به درد خودم ک نمی خوره.
اوریگامی ،جالبه ، فقط بگم که کسانی که دنبال تقویت حافظه می گردن ، یادگیری زبان و هنر های تجسمی خیلی بهشون کمک میکنه ، نمی فهمم اصلا ربطی نداشت ، خب ولش ، دم آپلودر داغ
خیلی خوب بود فقط کاش ترجمه هم میشد که وقتمونو سر ترجمه کردنش از دست ندیم
Origami From Around The World
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک