رسته‌ها
گوآپا
امتیاز دهید
5 / 4
با 5 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4
با 5 رای
توجه:
فایل این کتاب توسط خود انتشارات در فضای مجازی منتشر شده و کاملا سالم است. کسانیکه نمی توانند فایل کتاب را در نرم افزار یا اپلیکیشنی که pdf را با آن مطالعه می کنند، به درستی ببینند، لطف کنند نرم افزار خود را تغییر دهند چون فایل مخدوش نیست.


سلیم حداد در رمان گواپا به شرح زندگی جوانی همجنس‌گرا به نام راسا می‌پردازد. او که ساکن یکی از شهرهای خاورمیانه است، در آستانه‌ وقایع سیاسی موسوم به بهار عربی، درگیر رابطه‌ای عاشقانه می‌شود. همه چیز به ظاهر خوب پیش می‌رود تا یک شب که مادربزرگ راسا پرده از حریم خلوت او و یارش بر‌می‌دارد.

آغاز داستان:
امروز صبح با شرم آغاز شد. شرم صبحگاهی برایم تازگی نداشت، این بار اما با یادآوری وقایع دیشب، تصاویر وحشتناکی جلوی چشمم آمد. صورتم را مچاله کردم، به خودم پیچیدم و انگشتانم را تا سرحد درد به کف دستهایم فشردم. دردی که نشان از حال خرابم داشت. با این وجود کنترلی بر آنچه تِتا دید، نداشتم و نبودنش کنار تختم یعنی اینکه قصد نداشت، همان‌طور که قول داده بود، افتضاح دیشب را درگوشه‌ای از ذهنش بایگانی کند...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
321
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
elahehj
elahehj
۱۴۰۰/۰۵/۰۲

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی گوآپا

تعداد دیدگاه‌ها:
1
فعلا تا صفحه 77 رو خوندم و به نظرم تا اینجا جالب بود. داستان شروع جالب و گیرایی داره و تا اونجایی که من خوندم گیرایی خودشو حفظ کرده. امیدوارم بقیه اش هم همینطور باشه.
PDF
گوآپا
4 مگابایت
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک