رسته‌ها

رهیافت های نوین در مطالعات اسلامی - دوره سوم - شماره ۶ - بهار ۱۴۰۰

رهیافت های نوین در مطالعات اسلامی - دوره سوم - شماره ۶ - بهار ۱۴۰۰
امتیاز دهید
5 / 0
با 0 رای
امتیاز دهید
5 / 0
با 0 رای
فصلنامه رهیافت های نوین در مطالعات اسلامی
راهنمای تدوین مقالات جهت ارسال به
فصلنامه رهیافت های نوین در مطالعات اسلامی
پژوهشگر گرامی برای جلوگیری از تأخیر در داوری و انتشار به موقع مقاله لطفاً به نکات زیر توجه فرمایید:
۱.مقاله ارسال شده نباید قبلاً در هیچ نشریه داخلی یا خارجی و یا مجموعه مقالات خارجی چاپ شده باشد.نویسندگان محترم تا هنگامی که جواب پذیرش از نشریه نرسیده است، مقاله خود را به نشریه دیگری برای چاپ ارسال نکنند.نویسنده مسئول عهده دار مکاتبات مقاله ارسالی می باشد و نام وی با یک ستاره نشانه گذاری می گردد و نویسنده همکار اول با دو ستاره و به همین ترتیب در زیر عنوان مقاله درج و قید می گردد.
۲.مقالات فارسی با قلم بی زر فونت شماره ۱۳ و مقالات انگلیسی با قلم Times New Roman فونت شماره ۱۲با نرم‌افزار word تهیه شود.مقالات در سایز استاندارد A۴ با حاشیه از بالا ۶ و پایین ۵/۶ و راست ۵/۴ و چپ ۵/۴ سانتی‌متر تایپ گردد و نهایتاً فواصل بین خطوط به صورت Singl باشد.
۳.برای مقالات فارسی، عنوان مقاله با در نظر گرفتن فواصل بین کلمات نباید از ۶۰ حرف تجاوز کند و با قلم نازنین سیاه ۱۶ تایپ گردد.
۴.نقل قول‌ها: نقل به مضمون و مطالب استنتاج شده از منابع و مآخذ، با حروف نازک و استفاده از نشانه‌گذاری‌های مرسوم، مشخص گردد و نام صاحبان آثار، تاریخ، و شماره صفحات منابع، بلافاصله در میان پرانتز نوشته شود.
۵.مقالات برگرفته از رساله پایان‌نامه دانشجویان با نام استاد راهنما، مشاوران و دانشجو به صورت توأمان و با مسئولیت استاد راهنما منتشر می‌شود.
۶.چنانچه هزینه های تحقیق یا تهیه مقاله از سوی مؤسسه‌ای تأمین مالی شده باشد، باید نام مؤسسه در صفحه اول درج شود.
۷.مجله حق رد یا قبول و نیز ویراستاری مقالات را برای خود محفوظ می‌دارد و مقالات مسترد نمی‌گردد.اصل مقالات رد یا انصراف داده شده پس از سه ماه از مجموعه آرشیو مجله خارج خواهد شد و مجله هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
۸.برای ارسال مقاله یا پایان نامه خویش لازم است نویسنده یا نویسندگان محترم مقاله خویش را به آدرس ایمیل phds[email protected] ارسال نمایند تا پس از موافقت سردبیر و ارجاع به داوری، درصورت پذیرش در فصلنامه مذکور چاپ گردد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
600
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
ghanonyar021
ghanonyar021
۱۴۰۰/۰۴/۱۴
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی رهیافت های نوین در مطالعات اسلامی - دوره سوم - شماره ۶ - بهار ۱۴۰۰

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
PDF
رهیافت های نوین در مطالعات اسلامی - دوره سوم - شماره ۶ - بهار ۱۴۰۰
7 مگابایت
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک