رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

زرتشت: مزدیسنا و حکومت

زرتشت: مزدیسنا و حکومت
امتیاز دهید
5 / 0
با 0 رای
امتیاز دهید
5 / 0
با 0 رای
کتاب حاضر تلاشی است برای شناساندن چهره واقعی این پیامبر کهن از زیر زنگار هزاران سال کج فهمی و جهل که با استفاده از منابع معتبر متعدد و نیز با بررسی سرودهای گاتاها به رشته تحریر درآمده است.
زرتشت نه پیامبر ایرانیان است و نه پیامبر ایرانی، بلکه او یک آریایی است که به ایران کنونی هرگز قدم ننهاده بوده است و زمانی که مادها و پارسها دولتی در ایران تشکیل داده و ایرانی بوجود آوردند، قرنهای متمادی از ظهور زرتشت گذشته بوده است. البته مصلحین جهان متعلق به همه ملتها می باشند، اما اطلاق پیامبر ایرانی به زرتشت از نظر تاریخی صحیح نیست. زرتشت از نظر تبار به آریایی های هند همانقدر نزدیک است که به مهاجرین آریایی ایرانی. شاید از نظر زبان حتی به اقوام ودایی نزدیکتر از طوایف مادی و هخامنشی و ساسانی باشد
خواننده با بررسی ژرف این نوشتار در خواهد یافت که سخن پرداز خردمند و اندیشمندی در «گاتها» با سروده های پرمغز و آگاهی بخش خویش برای نخستین بار یکتاپرستی ناب و بی همتایی را درمیان می گذارد و بینش و منش زندگی پاک و راست را می آموزند.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
sasanpeter1949
آپلود شده توسط: sasanpeter1949
۱۴۰۰/۰۴/۱۱
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی زرتشت: مزدیسنا و حکومت

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.