رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.

مجموعه نغمه های انقلاب یا سرودها و نوحه های جدید

مجموعه نغمه های انقلاب یا سرودها و نوحه های جدید
امتیاز دهید
5 / 2.2
با 5 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 2.2
با 5 رای
هنر دارای شاخه های متعددی می باشد و چون در این میان شعر و سرود از موقعیت ممتازی برخوردار بوده، می توان در قالب آن، بسیاری از پیامهای تربیتی را به شنوندگان تفهیم نمود و در نهایت تاثیر بسزایی در رفتار فردی آنها بوجود آورد. لذا بجاست که مراکز پرورشی و تربیتی برای تشکل و تداوم و رشد گروههای سرود مداس و مساجد، توجه خاصی را مبذول فرمایند.
کتاب حاضر یا جلد دوم نغمه های انقلاب، شامل سرودها یا نوحه های نفیسی است که به صورت منظم در فصلهای متنوع آورده شده و چون این مجموعه گلچینی زیبا از میان صدها سرود می باشد، امید است مقبول همه مشتاقان قرار گیرد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
شیعه زاده
شیعه زاده
1400/04/02

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی مجموعه نغمه های انقلاب یا سرودها و نوحه های جدید

تعداد دیدگاه‌ها:
3
سلام و درود. من برای یک پژوهش نیاز به این کتاب یا کتابی مشابه دارم که سرودهای ابتدای پیروزی انقلاب و حتی ایام جنگ تحمیلی را داشته باشد. ممنون می‌شوم اگر دوستی لینک مفیدی دارد به من معرفی کند.
ایمیل بنده:
[email protected]
مجموعه نغمه های انقلاب یا سرودها و نوحه های جدید -یادم هست در دوران دبستان این کتاب راخریدم ونوحه های ان را از حفظ میخواندم ومغزم شستشوی عجیبی شده بود
مجموعه نغمه های انقلاب یا سرودها و نوحه های جدید
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک