رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

اسناد کنفرانسهای تهران، یالتا، پتسدام

اسناد کنفرانسهای تهران، یالتا، پتسدام
امتیاز دهید
5 / 3.3
با 6 رای
این کتاب شامل اسناد استخراج شده از بایگانی اتحاد شوروی از مذاکرات بین استالین، روزولت و چرچیل از کنفرانسهای تهران و یالتا و میان استالین، ترومن و آتلی در کنفرانس پتسدام می باشد.
این اسناد خواننده را قادر می سازد که به مفاد همکاری بین سه قدرت بزرگ در ائتلاف ضدنازی در اثناء جنگ دوم بپردازد. این اسناد اتحاد جماهیر شوروی را به صلح، دموکراسی و پیشرفت و تلاش خستگی ناپذیرش را برای حل عادلانه مشکلات پس از جنگ به نفع مردم، برای تامین امنیت اروپا، ایجاد شرایطی که فکر تولد مجدد نیروهای جنگ طلب در آلمان و تجدید تجاوز را غیرممکن ساخته و برای دفاع از حقوق مردم در تصمیم گیری مستقلانه نسبت به سرنوشت خویش از لحاظ وضعیت بین المللی امروزی.
این کتاب نه فقط دارای اهمیت تاریخی بی نظیری است، بلکه در نوع خود، شایان توجه بسیار می باشد. اسناد این کتاب اولین بار در مجله امور بین المللی در یکدوره بین ۱۹۶۱ تا ۱۹۶۶ در اتحاد جماهیر شوروی به چاپ رسید.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
sasanpeter1949
sasanpeter1949
۱۴۰۰/۰۳/۲۷

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی اسناد کنفرانسهای تهران، یالتا، پتسدام

تعداد دیدگاه‌ها:
2
این کتاب رو باید در کنار توطئه در تهران باید خواند .سپاس
الان این جمله چند خطی که نوشتی یعنی چی داداش؟!
" این اسناد اتحاد جماهیر شوروی را به صلح، دموکراسی و پیشرفت و تلاش خستگی ناپذیرش را برای حل عادلانه مشکلات پس از جنگ به نفع مردم، برای تامین امنیت اروپا، ایجاد شرایطی که فکر تولد مجدد نیروهای جنگ طلب در آلمان و تجدید تجاوز را غیرممکن ساخته و برای دفاع از حقوق مردم در تصمیم گیری مستقلانه نسبت به سرنوشت خویش از لحاظ وضعیت بین المللی امروزی."
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.