رسته‌ها
جاسوسی در حصار سرد
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 15 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 15 رای
داستان در حول دیوار برلین و سازمان امنیت آلمان شرقی، سازمان جاسوسی انگلستان و نفوذ جاسوس های دو جانبه است. خبری از امکانات جیمز باندی در کتابهای لوکاره نیست. روابط پیچیده انسانی، خیانت و افراد عادی که اتفاقا اشتباهات زیادی هم انجام می دهند، شالوده اصلی کتابهای جان لوکاره را تشکیل میدهد. فیلمهای و سریالهای تلویزیونی بسیاری از روی کتابهای جان لوکاره ساخته شده اند.
شخصیت های کتابهای جان لوکاره معمولا ثابت هستند. اگر یک کتاب را بخوانید، در کتابهای بعدی لوکاره به نامهای آشنای زیادی برخورد خواهید کرد. شخصیت های دو طرف دیوار برلین در کتابهای مختلف لوکاره مجددا لباس رزم می پوشند، اما خوب شخصیت مورد علاقه لوکاره یعنی جورج اسمایلی اتفاقا در این کتاب حضور کمی دارد. بحث کتاب جاسوسی در حصار سرد بعدها در کتاب -میراث جاسوسان- جان لوکاره بیشتر بررسی شد.
جاسوسی در حصار سرد سومین کتاب جان لوکاره بود و بیشتر از تمام آثارش شناخته شده است. کتاب جاسوسی در حصار سرد در زمان خاصی چاپ شد، تازه یکسال از ساختن دیوار برلین گذشته بود و جنگ سرد در حال رسیدن به اوج بود الک لیماس شخصیت اصلی کتاب در کتاب میراث جاسوسان هم مورد بحث است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
362
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
saharnak
saharnak
۱۴۰۰/۰۱/۱۸

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی جاسوسی در حصار سرد

تعداد دیدگاه‌ها:
2
PDF
جاسوسی در حصار سرد
7 مگابایت
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک