رسته‌ها
لحظات اضطراب
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 17 رای
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 17 رای
✔️ آغاز داستان:
دکتر شما خیال می کنید من او را کشتم؟ نه به خدا! نه! من او را نکشتم. باور کنید! آخر او خیلی قشنگ بود. خیلی زیبا بود. مثل غروب دریا خیال انگیز بود. مثل یک صبح بهاری دل انگیز بود. من نمی توانستم او را بکشم. قدرت این کار را نداشتم به خدا دکتر! آه، این دستهای لعنتی، این ترس، این وحشت بزرگ مرا می کشد. بدتر از همه سوء ظن مردم. دکتر! بگو، شما بگو که من نمی توانستم او را بکشم.
پزشک روانکاو خیره تر در چشم های وحشت زده او نگریست و گفت: بله، باور نمی کنم ولی بدانید اگر بخواهید واقعا از این وحشت رهایی پیدا کنید، اگر مایل هستید این کابوس شما را راحت بگذارد، باید سعی کنید همه چیز را به یاد بیاورید. از قدیم حرف بزنید، از دوران کودکی. از خیلی دور، از آن وقتها که هنوز این کابوس بر مغز شما سایه انداخته بود.
نه آقای دکتر! من نمی توانم گذشته ها را به یاد بیاورم آخر... آه نگاه کنید... نگاه کنید، آن عنکبوت سیاه با آن تارهای زشت و وحشت انگیز خود... خدایا... نه دکتر من نمی توانم...
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
m13541112
آپلود شده توسط: m13541112
۱۳۹۹/۰۵/۲۵
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
178
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی لحظات اضطراب

تعداد دیدگاه‌ها:
4
[quote='سپربلوط']در سایت پیر بوک لیست تمام کتابهای پرویز قاضی سعید موجود است به همراه تصویر جلد .کتابی به نام‌پلنگ هم دارد با همین مشخصات که فرمودید[/quote] ممنون دوست عزیز. بسیار عالی بود؛ حتی، دیدن جلدش برام خاطره‌انگیز بود. یادمه این کتابجزو اولین کتابای برادر بزرگترم بود، که خوندمش.
در سایت پیر بوک لیست تمام کتابهای پرویز قاضی سعید موجود است به همراه تصویر جلد .کتابی به نام‌پلنگ هم دارد با همین مشخصات که فرمودید
سلام دوست عزیز. من دنبال یکی از کتابای "پرویز قاضی سعید" هستم، که طرح جلدش ابی بود و عکس یه دختر با دامن کوتاه و قرمز و اگه اشتباه نکنم یه پلنگ بود‌ البته، پلنگ رو مطمئن نیستم. شاید تو متن به پلنگ تشبیهش کرده بود. اگه ممکنه اون کتاب و اگه ندارید، اسمشو به من می‌گید، لطفا؟ ممنون می‌شم.
از کتابهای پرویز قاضی سعید بیشتر بذارید. سپاس
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file