رسته‌ها

ماهنامه علم الکترونیک - بهمن ماه 1364

ماهنامه علم الکترونیک - بهمن ماه 1364
امتیاز دهید
5 / 4
با 4 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4
با 4 رای
ماهنامه الکترونیک همان نشریه رادیو تلویزیون بود که به نام الکترونیک تغییر یافت واین نشریه که درواقع تنها نشریه فنی برای رادیوآماتورها و مهندسین برق و الکترونیک و علاقمندان به رشته الکترونیک بود ومورد علاقه جوانان زمان خود البته لازم به ذکر است که با سرمایه و همکاری ماهنامه دانشمند منتشر میشد که قبل از انتشار مطالبی از این نوع در لابه لای خود ماهنامه دانشمند منتشر میشده که با انتشار ماهنامه رادیو تلویزیون از ماهنامه دانشمند حذف شد. این نشریه با تلاش مسئولین و مولفین ماه به ماه پر محتوی تر و غنی تر می شد و مقالات ارایه شده عملی تر ومتنوع تر میشد این نشریه در سالهای بعد از انقلاب نیز منتشر میشد ولی متاسفانه بعد ها انتشار آن متوقف شد.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
ra rah
آپلود شده توسط: ra rah
۱۳۹۹/۰۶/۲۳
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
84
فرمت:
PDF
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی ماهنامه علم الکترونیک - بهمن ماه 1364

تعداد دیدگاه‌ها:
3
[quote='yahee33']دوست عزیزی نوشته اند که مجله جالب نیست... این رو در نظر بگیرید در زمانی که اینترنت وجود نداشت تنها منبع یادگیری الکترونیک، کتابهایی بود که چاپ می شد و سری کتابهای نامه مهران کیت و مهمتر از همه: مجله الکترونیک. بابت آپلود این مجله متشکریم، یادآور دهه 60 نیز هست.[/quote] اره raraجون از مهران کیت جزوه داری بزار اونا خوبه
دوست عزیزی نوشته اند که مجله جالب نیست... این رو در نظر بگیرید در زمانی که اینترنت وجود نداشت تنها منبع یادگیری الکترونیک، کتابهایی بود که چاپ می شد و سری کتابهای نامه مهران کیت و مهمتر از همه: مجله الکترونیک. بابت آپلود این مجله متشکریم، یادآور دهه 60 نیز هست.
جالب نیست به جز مطلبی که راجع ترانزیستورای سلیکونی نوشته
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file