رسته‌ها

شرلوک هولمز و ماجرای خون آشام ساسکس

شرلوک هولمز و ماجرای خون آشام ساسکس
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 7 رای
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 7 رای
شرلوک هولمز، کارآگاه داستانی، مخلوق ادبی نویسنده‌ی اسکاتلندی دکتر آرتور کانن دویل است. این کارآگاه‌مشاور لندنی به‌خاطر به‌کارگیری استنتاج ذهنی، هنر تغییر چهره و اطلاعات تاریخی و قانونی در حل معماهای کارآگاهی مشهور است.
زادروز هولمز ششم ژانویه‌ی سال 1854 است. هولمز در کمبریج تحصیل کرده است و پرونده‌های اولیه‌اش در ارتباط با هم‌کلاسی‌هایش است. او از سال 1881 مستأجر خانه‌ی شماره 221‌ب، خیابان بیکر می‌شود. هولمز تا شش سال پس از دانشگاه، به‌تنهایی به مشتریانش مشاوره‌ی کارآگاهی می‌دهد تا اینکه احتمالاً به دلیل مشکلات اقتصادی یک هم‌خانه می‌گیرد و با واتسن آشنا می‌شود. در رسوایی در بوهم می‌فهمیم منزل استیجاری خیابان بیکر، هفده پله دارد و تقریباً در انتهای خیابان است.
هولمز بیش‌تر دوران حرفه‌ای خود را با دوست و وقایع‌نگارش، دکتر واتسن می‌گذراند. واتسن در سال 1887 به‌دلیل ازدواج مدتی از خیابان بیکر می‌رود اما پس از مرگ همسر، نزد هولمز بازمی‌گردد. براساس داستان‌های اصلی،هولمز به مدت 23 سال به‌طور حرفه‌ای مشغول به کار بوده و واتسن در 17سال از این مدت، او را همراهی کرده است. «خون‌آشام ساسکس» به عنوان یکی از محبوب‌ترین داستان‌های شرلوک هولمز، توسط کریگ جیلمور به صورت کمیک درآمده است. امیدوارم از مطالعه کمیک و همچنین ضمائم مترجم در انتهای کتاب لذت ببرید.

نوید فرخی، بهار 1399
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
SirNavidPersian
آپلود شده توسط: SirNavidPersian
۱۳۹۹/۰۲/۱۲
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
50
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی شرلوک هولمز و ماجرای خون آشام ساسکس

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file