رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 8 رای

زن در جستجوی رهائی: فراز و فرود جنبش زنان در سوسیال‌ دمکراسی آلمان

امتیاز دهید
5 / 4.1
با 8 رای
کتابی که هم‌اکنون در دست دارید، تاریخچه مستند، هر چند فشرده‌ای از چگونگی ورود، درگیری‌ها و مبارزات زنان آلمان در عرصه کار تولیدی صنعتی است. موضوع کار زنان یکی از مسائل اقتصادی-اجتماعی جنجالی و پیوسته مورد بحث در کشورهای پیشرفته در آغاز قرن حاضر و در کشورهای در حال رشد در دهه های اخیر بوده و هست. از آن رو که بلافاصله پس از موضوع کار زن و استفاده از زنان در فرآیند تولید و خدمات و استقلال اقتصادی نسبی آنان موضوع اساسی دیگر، یعنی حقوق اجتماعی و سیاسی زنان مطرح می شود، موضوع کار زن خود بخود دارای ابعاد سیاسی می شود. به همین جهت کار زن در کشورهای صنعتی در آغاز همین قرن شروعی برای کشمکش و رقابت احزاب و گروه ها در قالب موافق یا مخالف ورود زنان به بازار کار در مقابل یکدیگر صف آرایی کردند...
کتاب به بازگویی موقعیت زنان در دو مرحله قبل و بعد از جنگ جهانی اول و گسترش نیروی کار زنان و پیدایش حزب سوسیال‌دمکرات آلمان می‌پردازد.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
آپلود شده توسط: Behruz67
۱۳۹۹/۰۲/۰۸
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
278
فرمت:
PDF
حق نشر:
روشنگران و مطالعات زنان
ویرایش
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی زن در جستجوی رهائی: فراز و فرود جنبش زنان در سوسیال‌ دمکراسی آلمان

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل