رسته‌ها

پژوهشی در اقتصاد ایران (1364 - 1354): جلد 2

پژوهشی در اقتصاد ایران (1364 - 1354): جلد 2
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 9 رای
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 9 رای
پژوهشی در اقتصاد ایران (1364 - 1354): جلد 1 https://ketabnak.com/book/101308 «مجموعه‌ی حاضر که در زمینه‌ی اقتصاد ایران تهیه گردیده، کوششی در جهت بازگو نمودن بخشی از واقعیات، مسائل، معضلات و ناهماهنگی‌های موجود در سیستم و جریان اقتصادی ایران در دوران حاکمیت رژیم‌های شاه و بعد از انقلاب می‌باشد ... در بسیاری موارد، تاریخچه و سیر تغییر و تحول مسائل اقتصادی (نظیر قوانین پولی، وضعیت زمین، صنایع، تجارت خارجی ...) از دوران رژیم شاه تا سال جاری (۱۳۶۴) مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. این امر بیشتر به آن دلیل صورت گرفته که با یک نگرش علمی، برای شناخت دقیق یک مسئله، لزوما می‌بایستی تاریخچه‌ی جریان شکل‌گیری، تاثیرات و انعکاس شرایط خاص هر دوره و نهایتا سیر حرکت و تحولاتی که در پی تغییر شرایط فوق طی گردیده (نظیر وقایع انقلاب سال ۱۳۵۷)، بررسی و مطالعه شود.»
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Behruz67
آپلود شده توسط: Behruz67
۱۳۹۹/۰۱/۱۱
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
282
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی پژوهشی در اقتصاد ایران (1364 - 1354): جلد 2

تعداد دیدگاه‌ها:
2
[quote='صدرا_1']با تشکر از بهروز عزیز جهت آپلود این کتاب، اگر ممکنه درباره نویسنده این کتاب جناب بهرام تهرانی هم توضیح و معرفی بفرمایید.[/quote] متاسفانه اطلاع چندانی در دست نیست جز اینکه از تبعیدی‌های مقیم اروپا بوده و کلی زحمت برای جمع‌آوری اسناد کشید. هر چند نتیجه‌گیری‌ها و اینجا و آنجا برخورد احساسی و غیرآکادمیک مشاهده میشه ولی با این حال این دو جلد بخاطر جمع‌آوری برخی از اسناد قدیمی ارزش مطالعه داره.
با تشکر از بهروز عزیز جهت آپلود این کتاب، اگر ممکنه درباره نویسنده این کتاب جناب بهرام تهرانی هم توضیح و معرفی بفرمایید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file