رسته‌ها
Calculus
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 5 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 5 رای
A major complaint of professors teaching calculus is that students don't have the appropriate background to work through the calculus course successfully. This text is targeted directly at this underprepared audience. This is a single-variable (2-semester) calculus text that incorporates a conceptual re-introduction to key precalculus ideas throughout the exposition as appropriate. This is the ideal resource for those schools dealing with poorly prepared students or for schools introducing a slower paced, integrated precalculus/calculus course.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
1162
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
pirmardan
pirmardan
۱۳۹۸/۱۲/۲۸
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی Calculus

تعداد دیدگاه‌ها:
7
من سعی کردم تعداد صفحات را تصحیح کنم ولی ویرایشگر امکان این را نمی دهد. فکر می کنم گردانندگان این صفحه می توانند ان را تصحیح کنند. به هر حال این کتاب کامل و در بیش از ۱۲۰۰ صفحه اینجا قابل دسترسی است .
من سعی کردم تعداد صفحات را تصحیح کنم ولی ویرایشگر امکان این را نمی دهد. فکر می کنم گردانندگان این صفحه می توانند ان را تسهی کنند. به هر حال این کتاب کامل و در بیش از ۱۲۰۰ صفحه اینجا قابل دسترسی است .
این کتاب ۱۲۰۰ صفحه است. لطفآ تصحیح بفرمایید.
دانش آموزانی که در دوره پیش دانشگاهی هستند و به تحصیل در رشته های علوم پایه و مهندسی علاقه دارند از این کتاب بهره خواهند برد.
دانش آموزانی که در دوره پیش دانشگاهی هستند و به تحصیل در رشته های علوم پایه و مهندسی علاقه دارند از این کتاب بهره خواهند برد .
این کتاب جامعی در زمینه ریاضیات پیش دانشگاهی و سال اول دانشگاه است و در ۱۲۰۰ صفحه تمامی مطالب از جبر و مثلثات تا حساب جامعه و فاضله (Calculus ) را در بر میگیرد. خواندن ان برای دانشجویان ریاضی و علوم توصیه می شود .
Salam
Baraye reshteye tajrobi ham monasebe?baraye dark behtare riyazi va fizik
PDF
Calculus
4 مگابایت
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک