صاحب حقوق مادی این اثر، نسخه الکترونیکی آن‌ را برای فروش عرضه کرده است.
شما هم می‌توانید کتاب‌های خود را در کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

چراغ

"چراغ" مجموعه‌ای از تجارب و مطالعات انجام شده پیرامون زندگی و روابط زناشویی است که با هدف آشنایی داوطلبان محترم ازدواج و همچنین خانواده‌های گرامی، با نیازمندی‌های زندگی سعادتمندانه به رشته‌ی تحریر درآمده است.

» کتابناکهای مرتبط:
دانستنیهای ازدواج سالم
قانون توانگری
یاد بگیریم چگونه برخود مسلط شویم

نسخه ها
PDF
حجم: 469 کیلوبایت
تعداد صفحات: 336
PDF
حجم: ۴,۳۱ مگابایت
قیمت: ۲۰۰۰۰ تومان
4.3 / 5
با 4 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۸/۱۲/۱۱


پاسخنگارش دیدگاه
کتاب چراغ اثر قربان خان بابایی می باشد. این کتاب دربردارنده مجموعه ای از تجارب و مطالعاتی است که پیرامون زندگی مشترک و روابط زناشویی شکل گرفته است تا برنامه ای جامع برای دستیابی به زندگی سعادتمندانه در اختیار خانواده ها، زوج ها و کسانی که قصد ازدواج دارند قرار دهد. داستان هایی از زندگی واقعی افراد به جهت جذابیت بیشتر، ملموس بودن مطالب و همراهی بهتر خوانندگان در این نوشتار فراهم آمده و مسئولیت های افراد برای خلق زندگی خوشایند و موفقیت آمیز تبین شده است.

در بخشی از کتاب می خوانیم: «حتما تا حالا دیدین و یا شنیدین که زن و شوهری، بدون این که در ظاهر مشکلی داشته باشن، از هم جدا شدن. می دونین دلیل اصلی این اتفاق چیه؟ دلیل عمده ی این اتفاق این که، زن و شوهرها بلد نیستن مشکلاتشونو در زمان خودش حل کنن و می ذارن مشکلات اونقدر بزرگ می شن و مثل آوار می ریزن رو سرشون و دیگه نمی تونن از پسشون بر بیان.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You