رسته‌ها

علوم تجربی سوم راهنمایی سال 1363

علوم تجربی سوم راهنمایی سال 1363
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 14 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 14 رای
علوم تجربی سوم راهنمایی سال ۱۳۶۳
این کتاب از سال ۱۳۶۲ تا ۱۳۸۰ تغییر نکرده است
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Plauhd
آپلود شده توسط: Plauhd
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
225
فرمت:
PDF
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی علوم تجربی سوم راهنمایی سال 1363

تعداد دیدگاه‌ها:
8
سلام کسانیکه کتاب های درسی قدیمی از دهه(۱۳۱۰ تا ۱۳۸۰) رو چه به صورت پی دی اف و چه به صورت چاپی دارند به من پیام دهند
باتشکر از زحمات شما کتاب فنون ادبی سال ۷۴رو هم بذارید بی زحمت
۲ کتاب علوم اول راهنمایی و سوم راهنمایی را برایتان آپلود کردم انشالله حرفه فن سوم راهنمایی هم که برایتان آپلود کردم به زودی روی سایت قرار گیرد
کتاب هر چند یکی دوسال پس از اینکه من سوم راهنمایی را گذراندم چاپ شده است اما دقیقا محتوایش همان است که من هم خوانده ام به نظرم کتاب خوبی بود البته تنوع رنگی کتاب های امروز را ندارد اما این تنوع به نظرم تا حدی اکنون گیچ کننده شده است یعنی باید طراحان کتاب به طبقه بندی رنگی کتاب اهتمام بیشتری بکنند اینکه ما الان هر رنگی بخواهیم بالفور چاپ می شود دلیل نمی شود که برای طراحی کتاب برنامه ریزی نشود و این به نظرم کار یک گرافیست آشنا با کتب درسی است که این طبقه بندی را بکند . اینکه کتاب ها در هر چند سال عوض شوند خوب است اما اینکه الان به سرعت محتوای کتاب ها را تغییر می دهند به نظرم گسست فرهنگی ببن استفاده کنند گان کتاب و آموزگاران و نسل های مختلف تحصیل کننده ایجاد م یکند . هنوز وقتی محتوای این کتاب را می بینم در دلم اشتیاقی که به تجربه کردن عملی مطالبی که عکسش در کتاب بود در دلم زنده م یشود ان موقع هم ایراد نبود پشتوانه عملی در میان بود و الان هم اکثر مدارس یا بدون ساماندهی لازم این تجربیات عملی را اموزش می دهند یا اینکه در مدارس دولتی اصلا نمی دانند چه وسایل کمک اموزشی دارند و یا اهمیتی اصلا به ان نم یدهند .... چیزهایی که با صرف شدن بودجه بسیار اندک می شود به دانش اموزان برداشت عملی داد بیهوده و بی برنامه هدر می روند .
با سلام و تشکر کتاب جالبی است و خوب اسکن شده. کلی خاطره از آن کتاب و دبیر زحمت کش و فعالش داریم و گویا همین دیروز بود. با مقتضیات جامعه خودش کتاب خوبی بود. و بزرگترین ایرادش، بروز نشدن بود. در عوض با تغییر محتوای هرساله برای کاسبان کتب کمک درسی درآمد تولید نمی شد و دبیر و دانش آموز راحت بودند.
لطفا کسانی که این کتاب را دانلود میکنند نظر دهند
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.