رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

درآمدی بر بازرسی، نظارت، ارزشیابی

درآمدی بر بازرسی، نظارت، ارزشیابی
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 3 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 3 رای
کتابی که پیش رو دارید بر پایه مبانی و اصول کلی ارزشیابی با بهره گیری از روانشناسی تلاش کرده است تا بازرسی و نظارت را مستقل از مورد استفاده محور قرار دهد و دانش لازم را برای طرح ریزی فعالیت، منابع خطا، روش های تحلیل و روانشناسی بازرسی و نظارت فراهم نماید. به نظر می رسد که محتوای این کتاب دستمایه مناسبی برای تمامی واحدهایی که با امر بازرسی و نظارت ارتباط دارند، فراهم نموده باشد و امید است که بتواند گامی برای کاستن از کمبودها در این زمینه بردارد.
در این کتاب، نخست کلیاتی درباره بازرسی، نظارت و ارزشیابی ابزارها و روش‌های گردآوری اطلاعات و شیوه افزایش اعتبار یافته‌ها به طبع می‌رسد، سپس از روش‌های آماری توصیف و تحلیل اطلاعات سخن می‌رود. در پایان نیز عوامل روانی موثر بر بازرسی، نظارت و ارزشیابی بررسی و ارزیابی می‌شود.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Ataman
آپلود شده توسط: Ataman
۱۳۹۹/۰۲/۰۸
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی درآمدی بر بازرسی، نظارت، ارزشیابی

تعداد دیدگاه‌ها:
1
تشکر از بنیان گذار این سایت مفید و ارزشمند، کتاب [ درآمدی بر بازاریابی، نظارت و ارزشیابی‌] واقعن موضوع خوبی را به بحث گرفته است. من نیازمند این کتاب هستم. مهرماه
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file