رسته‌ها
خانه قانون زده
رمانی درباره مسائل غامض اجتماعی و سیاسی انگلستان در عصر چارلز دیکنز
خانه قانون زده
داستان این رمان به ماجرای پرونده ای قضایی می پردازد که رسیدگی به آن، به مدت چهار دهه طول کشیده است؛ پرونده ای بدنام که در آن، ارث و میراث باقی مانده به تدریج توسط مخارج بالای حقوقی در حال بلعیده شدن است. دیکنز مخاطبین را با گذشته این پرونده آشنا می کند و در همین حین، برخی از عجیب ترین و به یاد ماندنی ترین شخصیت های خود را به آن ها معرفی می نماید.
بیشتر بخوانید
ادب مرد به ز دولت اوست تحریر شد
نمایشنامه ای کمدی به قلم ایرج پزشکزاد
ادب مرد به ز دولت اوست تحریر شد
ماجرای نمایشنامه درباره یک کارمند ساده و عیالوار، ولی با وجدان است که حاضر نشده‌ رشوه ای برابر ده هزار برابر! حقوقش را در ازای یک کار ساده دریافت کند. به ناچار و برای گول زدن این انسان ساده که به مرض پارسایی از درجه پنج مبتلاست، شیطان شخصاً وارد زندگی وی می‌شود.
بیشتر بخوانید
دزیره
رمانی جذاب از حوادث قرن هجدهم فرانسه
دزیره
قهرمان اصلی این رمان تاریخی بزرگ، برناردین اوژنی دزیره است. دزیره کلاری ملقب به دزیدریا، ملکه سوئد و نروژ دختر آقای فرانسیس کلاری تاجر ابریشم و اهل مارسی بود. او در سال ۱۷۹۴ میلادی با ناپلئون بناپارت نامزد شد، اما دو سال بعد ناپلئون نامزدی خود را با او به هم زد و در هشتم ماه مارس ۱۷۹۶ میلادی با ژوزفین دوبوهارنه ازدواج کرد.
بیشتر بخوانید
قانون اساسی ایران و اصول دموکراسی
برگی از تاریخ مشروطه ایران
قانون اساسی ایران و اصول دموکراسی
دکتر مصطفی رحیمی در این کتاب، در چهار بخش به آزادی، برابری، دموکراسی، قانون اساسی، انتخاب زمامداران، مجلس ‌شورای ملی، نمایندگان، آزادی مطبوعات، اتحادیه‌‌های صنفی، احزاب، انتشار کتاب، تظاهرات و… پرداخته است.
بیشتر بخوانید
اگزیستانسیالیسم و اصالت بشر
خلاصه ای از سیستم فلسفی ژان پل سارتر در مورد وجود انسان
اگزیستانسیالیسم و اصالت بشر
سارتر در این کتاب مفاهیم فلسفی از دیدگاه اگزیستانسیالیسم را بررسی کرده است. وجود انسان طبق اگزیستانسیاسم سارتر مقدم بر ماهیت او می باشد. انسان پیش از آنکه تعریف آن به وسیلهٔ مفهومی ممکن باشد وجود دارد.
بیشتر بخوانید
مشاهده همه

تازه‌ترین کتاب‌های رایگان

مشاهده همه

تازه‌ترین کتاب‌های فروشی

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.