رسته‌ها
کریم خان زند و زمان او
تاریخ سلسله زندیه و پیدایی و مرگ سردودمان این سلسله
کریم خان زند و زمان او
در یک دوره سقوط تقریبا ۲۰۰ ساله، فقط حکومت کریم خان زند است که به ورشکستگی تاریخ ایران رنگی دیگر می دهد و در آن وقفه ایجاد می کند. او توانست بار دیگر کشور از هم پاشیده را سامان دهد.
بیشتر بخوانید
پرواز شبانه
رمانی شگفت انگیز با لحنی حماسی از یک سفر آسمانی
پرواز شبانه
داستان کتاب مربوط به زمانی است که از پرواز شبانه برای تسریع ارسال بسته‌های پستی در رقابت پست هوایی با راه‌آهن و کشتی استفاده شد. زمانی که پرواز شبانه، یکی از مشاغل به شدت پرخطر به حساب می‌آمد. اگزوپری در این کتاب، کوشش انسانی در انجام وظیفه را خیلی خوب نشان داده است.
بیشتر بخوانید
غزلیات هوشنگ ابتهاج
برگزیده ای از غزلیات سایه
غزلیات هوشنگ ابتهاج
چه خوش افسانه می گویی به افسون های خاموشی / مرا از یاد خود بستان بدین خواب فراموشی / ز موج چشم مستت چون دل سرگشته برگیرم / که من خود غرقه خواهم شد درین دریای مدهوشی / می از جام مودت نوش و در کار محبت کوش / به مستی، بی خمارست این می نوشین اگر نوشی
بیشتر بخوانید
حادثه ای عجیب برای سگی در شب
دنیا از نگاه یک بیمار مبتلا به اوتیسم
حادثه ای عجیب برای سگی در شب
ماجرای کتاب یک داستان جنایی استثنائی است با کارآگاهی مبتلا به بیماری اوتیسم! کریستوفر نوجوانی مبتلا به سندرم اوتیسم است. او به علت این بیماری خاص از درک مسائل عادی زندگی عاجز است، اما هوش فوق العاده ای دارد و دنیا را دیگرگونه می بیند.
بیشتر بخوانید
عاشورا در آینه زمان
تحلیلی نو از فضای شکل گیری عاشورا
عاشورا در آینه زمان
این کتاب عرصه طرح این پرسش است که با توجه به جایگاه بلند سیدالشهدا در چشم پیامبر و موقعیت ممتاز آن حضرت در جامعه اسلامی، چگونه امویان توانستند به قتل عام رهبر عالم بشریت اقدام کنند و چرا جامعه دینی پذیرای چنین رخداد غمباری شد؟!
بیشتر بخوانید
مشاهده همه

تازه‌ترین کتاب‌های رایگان

مشاهده همه

تازه‌ترین کتاب‌های فروشی

آمار کتاب‌ها

کتاب‌های برتر هفته

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک